Jump to content

Facebook Hotmail Şifreleri Değişmiş.

katil006
 Share

Recommended Posts

[color="#800080"]İyi günler.Öcelikle şunu anlatayım.Bilgisayarımda BitDefender Total Security kurulu idi.Sonra sürekli virüs uyarıları aldım.Bende iyi korumuyor diye Eset Smart Security yükleyeyim dedim.Sonra Bitdefenderi sildim.Eset Smart Secrityi indirirken Facebookuma gireyim dedim.Benim tarayıcıda mail ve şifre yazılı olarak gelir.Sonra girişe tıkladım.Şifre değişmiş diye bir uyarı verdi Facebook.Bende hemen çok akıllıyım ya hotmaile girdim.Maili şifreyi yazdım.Girişe tıkladım.Şifre yanlış dedi.Daha sonra facebookla falan uğraştım şifrelere şimdi sorulara geçeyim.[/color]

[color="#0000FF"]1.Mail adresimi kurtarmak için müşteri hizmetleri ile irtibata geçtim.Orda eski şifreleri falan yazın dedi ama çok zor söylüyorlarmıs.Çok doğru yapmam gerekiyormus.Bende az yaptım.Yaptıklarımdan bile emin değilim.Sizce mail adresimi ne yapayım ?[/color]

[color="#0000FF"]2.Facebookda hesabımı ele geçirmişler deyince yeni e-posta adresi geliyor onu yazıyorum.Sonra 3 tane arkadas seç onlara kod gönderilecek.Sonra onlara gönderilen kodları sende yapıştırınca şifreyi değiştiriyormussun.İlk başta belirttiğimde çok kurcalamıstım ondan daha sonra deneyiniz diyor.Ben şimdi açsam onu diğer hacklenen e-posta adresim ile alakası kalırmı? Adam tekrar değiştirebilir mi şifreyi ?

3.Sizce bu lanet şeyden temizlenmek için hangi programları v.s önerirsiniz ?[/color]

[color="#FF0000"]Cevap için şimdiden teşekkürler...[/color]