Jump to content

Vistada Temel Temalar Dışında Tema Çalışmıyor?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar yerel diskimin birinde vista ultimate sp2 kurulu. fazla bir şey kurulu değildi sadece temel şeyleri kurmuştum. bu gün güncellemeleri falan yükleyeyim hazır kotada müsaitken dedim. yaptığım değişiklikler güncellemeleri yüklemek, adobe reader yükledim birde windows defenderi aktif etmeye çalıştım o hata verdi açılmadı. güncellemelerin içinde live messenger 2011 de vardı onu da sadece temel parçaları kurdum. yaptığım tüm değişiklikler bunlar. sonrasında temayı değiştirmek istedim. 10 kadar değişik tema yüklemiştim. windows klasik ve aero dışında tema aktif olmuyor. bekleyin diyor ama değişmiyor. önceden değişiyordu.

güncellemelerle yaptığım tema patch i kaldırılmış olabilir. ama patch ide yeniden uyguladım fakat yine değişmedi. sizce sorun nedir. patch de uygun. saolun.

yazı tipi değişiyor ama temaya ait pencere stili ve görev çubuğu değişmiyor. görev çubuğu ve pencereler default aero olarak kalıyor. patch ile ilgilide değil gibi sanki.

yazı tipi değişiyor ama temaya ait pencere stili ve görev çubuğu değişmiyor. görev çubuğu ve pencereler default aero olarak kalıyor. patch ile ilgilide değil gibi sanki.

niye iletiler çift oluşuyor ? bizle ilgili değil galiba tnctr ile mi ilgili?

niye iletiler çift oluşuyor ? bizle ilgili değil galiba tnctr ile mi ilgili?

arkadaşlar yokmu bu sorunun çözümünü bilen?

arkadaşlar yokmu bu sorunun çözümünü bilen?

Edited by Legion