Jump to content

Facebook Için Komik Fıkralar Duvar Yazıları

mucit41
 Share

Recommended Posts

[center][size="4"][color="#800080"][b]Facebook için komik fıkralar [/b][/color][/size][/center]

Öğrencilerden biri çok tembeldi. Öğretmen durumu babasına anlattı. Baba: -İyi ama, bizim çocuğun zihni çok açıktır! Öğretmen gülerek: -O kadar açık ki,bir yandan giriyor öte yandan çıkıyor!

Japon ve amerikan bir aslan ateş atmış ama 2side vuramamış. Aslan bizimkileri farkedince üzerlerine doğru gelmeye başlamış. Amerikalı bir yudum viski içip acı sonu beklemeye başlamış. Japon hemen botlarını çıkarıp spor ayakkabılarını giymeye başlamış. Amerikalı sormuş : -Ne o, aslandan hızlı mı koşacaksın? -Yoo, senden hızlı koşsam yeter.

Hasta, doktora derdini anlattı: - Sabahları bir türlü yataktan kalkamıyorum. Canım çalışmak da istemiyor. - Şikayetiniz bunlar mı? - Evet. - Bunun adı tembellik. - Biliyorum, doktor. Ama patronuma hastayım demek için bunun Latince bir adı yok mu?

Yargıç, sabıkalıya: - Sen bu bayanın evine girmişsin. - Sarhoştum, sayın yargıç. Kendi evim sanmıştım. - Öyleyse bayanı görünce neden kaçtın? - Onu da karım sandım.

Bir fizikçi, bir kimyacı ve bir ekonomist. Issız bir adaya düşmüş. Yiyecek bir şey yok. Lakin bir bakmışlar sahile vuran bir konserve kutusu: Dolma! Fizikçi demiş ki: - Bir taşla vurup açalım, yeriz. Kimyacı demiş ki: - Ateşe atalım hem sıcak bir şeyler yemiş oluruz hem de kutu açılır. Ekonomist l...afa girmiş: - Farz edelim ki elimizde bir konserve açacağı var.

Adamın biri bir gün kafayı iyice çekip eve doğru yola koyulmuş ve önündeki çukuru görmeden güm diye içine düşmüş. Başlamış bağırmaya: -"Kimse yok muuuu kimse yok muuuu." Bu arada oradan geçen hacının biri gelip bakmış adam zurna gibi sarhoş -"Bak hemşerim seni bu çukurdan çıkarırım ama söz ver bir daha içmeyeceksin....." Adam düşünmüş ve başlamış bağırmaya -"Başka kimse yok muuuu.."

Tavuk ve horoz fıkrası

Tavuk Ve Horoz Karı Kocadır Kümeslerinde Uyurken Güneşin Doğmasını Yaklaştığını Anlayan Erkek Horoz Kümesten Çıkar Ve Ötmeye Başlar Bunun Üzerine Kümesteki Tavuk Homurdanır Bir Sabahta Öperek Uyandır Be Adam Ya

Laz fıkrası

3 laz bir direği tutmuşlar 4. üncüsüde elinde metre direk tutanların omuzlarına basıp direği ölçmeye çalışıyor birtürlü olmuyor yoldan geçen biri direği yere yatırıp ölçmelerini söylüyor laz okadarını bizde biliyoz biz direğin boyunu ölçmeye çalışıyoruz.

Camide fıkra

Camide hoca vaaz veriyor vaazin konusu eşler hoca cemaate sorar eyy cemaat hanımından korkan elini kaldırsın tüm cemaat kaldırır ama sadece içlerinden biri kaldırmaz tabi tüm cemaat ve hocanın dikkati o vatandaşın üzerine odaklanır hoca kendinin ve cemaatin merakını gidermek için o vatandaşa sorar sen hanımından korkmuyormusunda elini kaldırmadın der o vatandaşta cevaben hocam hocam ne korkmaması hanımın lafı olunca belimin kemiği kırıldı elini ondan kaldıramadım der :)

Deli fıkrası

Birgün iki deli konuşuyorlarmış 1.deli ben su içmeye gidiyorum demiş 2. delide benim yerime de su iç demiş aradan 30 dakika geçmiş 1. deli gülerek gelmiş 2. delide merak edip neden gülüyorsun diye sormuş 1.deli de demişki: kendim için temiz su içtim, senin yerine pis su içtim demiş.:)

Öğrenci öğretmen

Öğretmen Derste Şunları Anlatıyordu: Düğünlerde Gelinler Neden Beyaz Giyer Bilir Misiniz Çocuklar, Bu Onların En Mutlu Günü Olduğu Için; Öğrencilerden Biri, Damatların Neden Siyah Elbise Giydiklerini Şimdi Anladım

300 ekmek

karadenizli, bir fırına girmiş
-ustacuğum ordan299 ekmek ver da...
-300 olsa olmaz mi
-yok ustacuğum,o kadarekmeği kim yiyecek.

Edited by mucit41

............................................________
....................................,.-'"...................''~.,
.............................,.-"..................................."-.,
.........................,/...............................................":,
.....................,?......................................................\,
.................../...........................................................,}
................./.......................................................,:'^'..}
.............../...................................................,:"........./
..............?.....__.........................................:'.........../
............./__.(....."~-,_..............................,:'........../
.........../(_...."~,_........"~,_....................,:'........_/
..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~-,},.~";/....}
...........((.....*~_......."=-._......";,,./'..../"............../
...,,,___.\'~,......"~.,....................'.....}............../
............(....'=-,,.......'........................(......;_,,-"
............/.'~,......'-...............................\....../\
.............\'~.*-,.....................................|,./.....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|..............'=~-,
.....'=~-,_\_......'\,.................................\
...................'=~-,,.\,...............................\
................................':,,...........................'\..............__
.....................................'=-,...................,%'>--==''
........................................_\..........._,-%.......'\
...................................,<'.._|_,-&''................'

[center][size="4"][color="#4169E1"][b]Facebook Duvar Yazıları [/b][/color][/size][/center]

[b][center]Avrupa'dan gelen soğuk hava dalgası ülkemizi etkisi altına aldı.. Yok abi Avrupa bizi sevmiyor işte kabul edelim artık!..

Uzun lafın kısası : U.L.

Oyunu ayakta alkışladım oturacak yer yoktu...

Cinayet masası idam sehpası elektrikli sandalye ölüm döşeği... Bu ev pek tekin değil hanım.. Yürü gidelim...

Zencinin biri denize düşerse ne olur? Tabii ki ıslanır..

Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa deplasmanda mı?

Alfabe artık 28 harf "O" şimdi asker!

Ağrı kesicin varda Erciyes kesicin de var mı?

Volkswagen Pass-at Şahsi oynama !

1 2 3 TIP!.. Hayır!?! 1 2 3 Mühendislik !

Her hakkı saklıymış. Bende de bunca Hakkı nerede diyordum.

Maaş 250 milyon mu? Aaa başlarım böyle işe haa..

Atı alan Üsküdar'ı geçti. Biz takibe devam ediyorum merkez. Tamam!..

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der. Ondan sonra "Konuşan kedi" olarak çok meşhur olur.

Kızımı ne doktorlar ne mühendisler istedi. Bizde baktık evde kalacaksize verelim dedik berber bey oğlum!..

Sigaraya ayrı içkiye ayrı paramı veriyorsun. Tütün kolonyası iç...

Seni görünce gözlerim dolar kulaklarım mark.

Kadın hakkı diye bir şey yoktur. Çünkü Hakkı erkek ismidir...

Ağlarsa anam ağlar gerisi playback yapar...

Kendim için bir şey istiyorsam namerdin Allah'ım anneme güzel bir gelin nasip et!! Aminnnnnn...

Yıkanan Ton'a ne denir? Washington!

Geçen gün bir taksi çevirdim hala dönüyor!

Cin Ali mavi mürekkebe düşerse ne olur? Blue Jean.

Kitabım evde kaldı. Aaa ben kitabını evli sanıyordum!

Basamakta durmayın otomatik kapı çarpar böler karekökünü alır...

Bak Barbie'ciğimsen daha çok TOY sun.

Türkiye'de en demokratik olay trafik kazaları; herkes eziliyor...

Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine...

Oğlumsenin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım..

Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!..

Daha son kullanma tarihine çok var Yavaş iç şu meyve suyunu...

Beni deniz tutar Ali tutar Cem tutar.. Severler beni..

Bayram değil seyran değil.. Allah Allah!... Bir türlü çıkartamadım sizi..

Hava korsanı uçağı kaçıracaktıyapamadı.. Çünkü; uçağı kaçırdı...

Çingeneler Amerika'yı nasıl okur? ABE DE..

Ödümü patlattın.. 80 yıla kadar ölürsem sebebi sensin.

İyi ki İtalya'da doğmamışız! Neden? Çünkü İtalyan'ca bilmiyoruz!

Sizin araba ne malı? Alman malı! Bizimki de kliMALI!

Yangın dolabını açarsan ne olur? Yang kızar...

Adamın biri yarın ölücem demış. Yarmışlar hakikaten ölmüş...

İnsanları niye kafasına su dökerek uyandırırlar? Çünkü suyun kaldırma kuvveti vardır.

Köfteyle möfte arasında ne fark vardır? Biri kıymadan yapılır diğeri mıymadan...

Geçen gün ben kamyonu sürdüm Leonardo da Vinci...

Çok iyi göbek atan kazana ne denir? İyi oynayan kazansın!

Tem otoyoluna muz düşerse ne olur? TemMUZ...

Yerin kulağı war benim de kulağım war. Ben yer miyim? Hayır yemem...

Bir adam karısını dövüyormuş kapı çalmış karısını dövmeye bırakmış neden? Eşek sudan gelmiş.

Tomi'nin annesi kimdir? AnaTOMİ

Adam bilgisayar başında uyuyakalmış. Ertesi gün nezle olmuş. Neden? Windows açık kalmış [/center][/b]

[center][b]• Ördek garsona sormus:ekmek varmi? Garson:yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi-yok garson:lan simdi seni gagandan tavana çivilerim -ördek:abi çivi varmi?-yok-ekmek varmi?…

• Eger sabah erken kalkamiyorsan güzelim, yanina bir bardak su koy kalkarsin. Nasil mi? Eee suyun kaldirma kuvvetiyle…

• Dün eski dostlarla karsilastik. Eski günlerden konustuk sonra toplu bir resim çektirelim dedik ama sen yoktun bizde topsuz çektirdik

• Amerikan üroloji derneginin üst ekstremite kurulunun yaptigi son arastirmaya göre SALAK insanlar mesajlari okurken telefonlarini sag elde tutuyor…

• Bu mesaj ozel bi frekansla gonderilmistir. Zekilerde hafiza kaybi, aptallarda kisa sureli korluk, okuzlerde bi anlik gulumseme yapar!!!

• Adamin biri sacini hep ortadan ayirirmis, daha sonra liseden ayirmaya baslamis

• Iki uzayli benzin istasyonuna gitmisler, biri benzin pompasini tutmus digerine puskurtmus , digeri

• Bir goz gordum masmavi denizin dibine sinmis,bir goz godrum simsiyah gecelerden bezmis , bir goz gordum yemyesil yapragi ucuna degmis , bir goz gordum mosmor ustune yumruk yemis

• Çok onemli bir not ; sakin asagidaki mesaji okumayiniz,lütfen …………!!! ” NISKALAS RIB NES ” ben sana okuma demedimmi.gerçekten hakliymisim.)

• Sayin abonemiz bu bir bant kaydididr dinlemek için lütfen biiip deyiniz tesekkürler…:=)))

• Rampalarin ustasiyim, gözlerinin hastasiyim. Rampada gecme beni duzde ezerim seni.

• Askim seni seviyorum! ama parayı daha cok lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktarı

• Sana yaza yaza yaz geldi, mesaja zam geldi. Daha yazacaktım ama konturum bitti

• Sinavdan sifir aldim ama önemli diil , önemli olan katilmakti

• Ufff yavrum,anam. asvaltin olayim ez beni… Sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu cep servisinizin motivasyon mesajidir…

• Aldigimiz veriler sonucu anteninizin çekmedigini ögrendik anteninizin daha iyi çekmesi için Turksat-2 dogrultusuna cevirmeniz rica Olunur (Üretici Firma)

• Bu cihaz 10 saniye içinde kendini yok edecektir… Anteninden tutarsan bisey olmaz.

• Artik seni aramayacagim. Çok ciddi söylüyorum seni aramayacagim artik. Artik bilgisayar aldim chat yapalim. Cep fazla yaziyor.

• Su an hatlarin yogunlugu nedeniyle mesaj tam olarak gelmemistir ve mesaj yüklenmektedir. Bu islem birkaç dakika sürebilir. Lütfen bekleyiniz….

• Dun gece seni o kadar aradimki soguk vucuduma dokunmani o kadar cok istedimki yataga sensiz ve ciplak girmek zorunda kala kaldim nerdeydin benim canim pijamalarim!!![/b][/center]

Edited by mucit41