Jump to content

İlginç Sözler

mucit41
 Share

Recommended Posts

[center][size="4"][color="#48D1CC"][b]İlginç Sözler[/b][/color][/size][/center]

[center][img]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/208023_123339931077235_123254187752476_162542_7060809_n.jpg[/img][/center]

ADaMıN BiRi MoRGuN CaMıNa VuRuYoMuŞ BeN öLMeDiM BeN öLMeDiM DiE BaĞıRıYoMuŞ, MoRGDaKi GöReVLi YaT LaN SeN DoKToRDaN iYiMi BiLCeN DeMiŞ:)) :))

-----------------------------------------------------------------------------
funda arar dedik ödemeli attı

Yeşil domatesi niye güneşe koyarlar?

kızarsın diye

yoo niye kızayım ki :D

Temelden 7 tane vesikalık istemişler.dursuna vesikalık nedir diye sormuş.dursun belden yukarsının resmi demiş.sonra vesikalık çekmeye karar vermişler. temel 7 tane çukur kazmış.dursun gelmiş.niye 7 tane çukur kazdın demiş.temelde belden altım gözükmesin diye demiş. Dursun, ulan ne salak adamsın ben 7 tane fotoğraf makınası getirdim ya demiş :)) (bilmem anlatabildim mi)

Şoför çarptığı yayayı teselli eder:

- Şansınız varmış, size çarptığım yer tam sağlık ocağının karşısı.

Yerdeki inleyerek cevaplar:
...
- Ama oranın doktoru benim :):)

-------------------------------------------------------------------------------

Ewde yiyecek bişey kalmadı hepsini windows 7 =)))

-------------------------------------------------------------------------------

İlkokulda üç çocuk bebeklerin nasıl dünyaya geldiklerini konuşuyormuş.
Dursun:
- Bizim ailede hep leylekler getirir.
Fadime:
- Bizde hep cül bahçesinde bulunur.
......Temel:
- Biz fakiruz, bizde hep pepekleri annem kendisi yapayi.
[img]http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/229175_129165313828030_123254187752476_195648_2894470_s.jpg[/img]

--------------------------------------------------------------------------------

Mesela ben öğretmen olsam, canım sıkılınca öğrencilerin e-okul fotoğraflarına bakardım. Haha nasıl çıkmış ibiş. Al sıfır

---------------------------------------------------------------------------------

Avrupa ile Asya birleştiğinde Avrasya oluyorsa , Amerika ile Asya birleşirse Amasya olur.:)

----------------------------------------------------------------------------------

Iki sevgili dönercinin önünden geçiyorlarmış... -kız : aşkım döner ne güzel koktu. -erkek : hadi gel o zaman bi daha geçelim

Beni çekemeyenler anten taksin

zenci bir kadin nerede güzeldir gecenin karanliginda..tabii görebilirsen

Tencere dibi kara seninki benden kara... ben ölünceye kadar yaşarım emolara sasarim hayat fani alt+f4 cek bari..

- Aç mısın ? dedi. - Hayır dedim. Sen Sormıcak mısın? dedi. - Ömrümü yedin doymadın mı ?? dedim. Sustu.

Bisiklete Binerken Pedalı Geri Geri Boşa Çevirdiğinde Çıkan Ses Var Ya O Ses Bile Bir Çok Popçunun Sesinden Daha Güzel Lan ♥

Telefonda Duyduğum O da Sana Selam Söylüyor LafıDünyanın En Büyük Yalanları Arasında İlk 10a Rahatlıkla Girer.

Küçükken Annelerimiz Halılarını Elde Yıkardı.Biz de Yardım Olsun diye Halı Üstünde Şap Şap diye Kayardık

Fotoğrafların altına yorum yapmayı seven Türkler için Facebook'tan yeni özellik;
· Beğen · Yorum Yap · Çok Tatlı Çıkmışsın · Teşekkür Et

İnternette Maç İzlemeye Çalıştığım Şu Genç Yaşımda Linkler Arası Mekik Dokumaktan Saçlarım Ağardı :/

Bebekken Biberonuİlkokulda Matarayı Daya Ağzımıza.Sonra Evde Su Şişesini Kafaya Dikince Adam Öldürmüşüz Gibi Bağır

Edited by mucit41