Jump to content

En kötü sürücü

turantula

Recommended Posts

adam kadının geldiğini nasıl anlamışta hemen kapıyı açıyor o geliyor.. bu 1..

2. si bir insanın bu kazayı yapabilmesi için gerçekten çok beceriksiz olması gerekli..

bayan erkek farkı yerine bunu yapan anca beceriksiz biri olabilir.. :)

• 1 ay sonra...

Pinpirikli olmalari yuzunden cok kotu arac kullandiklari soylenir kandinlar icin ama ben kurallara uymayan pek kadina rastlamadim bence erkekler trafik canavari..

Kadin gibi kullansa tum erkekler sokak ortasinda yol vermedi diye adam vurdu diye haberlerde bir olayda yayinlanamz hic bir zaman..

Bu olayda hem komik hemde uzucu.. Ve kadinin kilosu icin yazilan seyide kinadim acikcasi..

Filinta gibi biri olmali yaziyi yazan arkadasimiz.

arkadaslar dunde dedigim gibi erkekler trafik canavari bunu kendimde de bazen istanbul trafiginde goruyorum cok yogun bir gunse biri yol vermedi diye kavga bile cikarabilirim :D ama bu bayan biraz acemi fakat araba oldugu yerde devrilmiyor dikkat ederseniz sag tekerlek tabelanin diregine carpiyor ve arabaninda sw olmasindan dolayi cok dogal birsey ortaya cikiyor arabanin sw olmasi burda buyuk bir faktor bir hb, coupe yada sedan olsaydi o tabela ayagina carpsa bile devrilmezdi diyorum bence bayanlar cok guzel araba kullaniyor istisnalar her yerde var erkekler trafik canavari kendimden biliyorum :D bu arada turantula kanka gitti bizim skoda ona yaniyorum devirdi gul gibi skodayi kadin :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...