Jump to content

Oscar Ödülleri ...

queSs

Recommended Posts

Evet Arkadaþlar..Hepimizin Bildiði Gibi Yakýn Bir Süre Zarfýnda Oscar Ödülleri Verildi.. Bizde Yönetici ArkadasLarýmýza Bir Ödül Verelim Ne Dersiniz ? :)

Oylama Þeklinde Olsun Ýstedim :rolleyes: Evet ArkadasLar Herkez Oyunu Kullansýn Ve Ayýn Yöneticsini Secelim :)

ya ben yanlýþ hatýrlýyorum yada bana bilgi verenler yanlýþ veriyor :angry: bu arada o kiþi kendini biliyo :angry: intikamým acý olacak :)

Edit : Hayýr Crim Abi Ankette Eksik Yok Tam Tamýna 24 Kiþi Var Orda :angry:

CriminaL Ve Phoenixguard Secimlerde Kendinize Oy Veremediginizden Dolayý Kendinizi Eksik Görebilirsiniz Bundan Dolayý Olabilir ...

Ýkinizde Varsýnýz :wub:

Please register to see this content.

Evet Arkadaþlar..Hepimizin Bildiði Gibi Yakýn Bir Süre Zarfýnda Oscar Ödülleri Verildi.. Bizde Yönetici ArkadasLarýmýza Bir Ödül Verelim Ne Dersiniz ? :)

Oylama Þeklinde Olsun Ýstedim :) Evet ArkadasLar Herkez Oyunu Kullansýn Ve Ayýn Yöneticsini Secelim :D

Arkadaþlar içinizde türkiyeyi yurt dýþýnda kötü duruma düþürüp milyon dolar almaya kapasitesi elveriþli hanginiz özel mesaj yoluyla bildirinde hep beraber seçelim bak ab ye KÝricez adamlar bizi alacak: :p:wub::) söz verdiler yahu. :D

Arkadaþlar içinizde türkiyeyi yurt dýþýnda kötü duruma düþürüp milyon dolar almaya kapasitesi elveriþli hanginiz özel mesaj yoluyla bildirinde hep beraber seçelim bak ab ye KÝricez adamlar bizi alacak: :p:wub::) söz verdiler yahu. :D

þaka bir yana ben ayýrým yapamadým herkezin kendine özgü bir özelliði var ve ben oy kullanmadým tek oy derseniz ödül hepinizindir.

Not:Yukarýda beyan edilen fikir yað çekme amaçlý deðildir bilgilerinize stop. :D:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...