Jump to content

En Hızlı Upload Sitesi

nano68

Recommended Posts

Bence MediaFire Kullanmalısın Çünki Bütün Dosyaları Aynı Anda Çok Yüksek Hızda İndiriyor Hem deBekletmiyor Hotfile dan nefret Ediyorum ayrıca Jdownloader da Kabusum Oldu Hep apcha Soruyor Her Part Başına Deli Ediyor Beni Hem de Her Part Başına Çok Fazla Bekletiyor Kısaca Mediafire Öneririm :)

şimdilik duckload ve sharehoster adında 2 tane alman sitesi
duckload uploadda çok hızlıdır, geçen win7 upload ettim 3 megabayt'ı gördü upload hızında, 4gb'ı 30 dakika gibi kısa bir sürede upload edebilirsin.[img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/cool.gif[/img]
hotfile ise iyice dandikleşti nedense, upload 200-250kb da kaldı, upload bile yapamadım.

[quote name='dryusufbal' date='22 Aralık 2010 - 20:40 ' timestamp='1293051000' post='930912']
dostum upload hızı senın netın neyse o kadardır. ama eger yuklemelerınden gelır elde etmek istıyorsan hotfile ve duckload. ayrıca duckloadın down hızı da cok ıyı
[/quote]

server'in hızı internetin hızı kadar önemli ;)

asla ve asla ne parası ya premium falan da yok 11yaşındaki çocuk para kazanmak mı isteyecek hayır en çok nasıl indirilir diyorum :[b][i][u][size="4"]( üzdün beni para kazanmak istediğimdein asla ve asla değil ben upload ve download sitesini istiyorum :([/size][/u][/i][/b]

[quote name='nano68' date='23 Aralık 2010 - 09:27 ' timestamp='1293093462' post='931055']
asla ve asla ne parası ya premium falan da yok 11yaşındaki çocuk para kazanmak mı isteyecek hayır en çok nasıl indirilir diyorum :[b][i][u][size="4"]( üzdün beni para kazanmak istediğimdein asla ve asla değil ben upload ve download sitesini istiyorum :([/size][/u][/i][/b]
[/quote]
yerli malı var dosya.tc ama nolur nolmaz gene kapatırlarsa bilemem :D

mediafire.com olabilir aynı anda 10 taneyi 1 er mbit ile çekersin :D

yada engelli bi site var ama dns ile girilio full hız verir ancak tek tek çekersin megaupload.com

bu 3 ünden seçim yap kardeşim :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...