Jump to content

Samsung Monte

bgrm78

Recommended Posts

arkadaşlar elimde samsung s5620 var fakat youtube gibi sitelerden video izliyemiyorum ama hattımın sitesine girince orda reklam var o reklamın videosu oynatıyor sizce video izleyebilirmiyim opera 5.0 kur dediler kurdum işe yaramadı snaptü işe yaramadı sizce ne yapmalıyım video izlemek istiyorum şimdiden yardımlarınıza teşekküreler.... :)

Bu konuda sana bılgı verebılırım 1 sn

Samsung Monte S5620 YouTube Video İzleme (Anlatım)

Bir çok arkadaşımız Samsung Monte S5620 cep telefonunda video izleyememekten şikayetçi.

Nasıl ?

Çok basit Bolt Browser (Java bir internet tarayıcı) sayesinde youtubedeki videoları rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.

Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki ekten programı indirip telefonunuza atmanız bu programla internete bağlanarak dilediğiniz videoyu artık izleyebileceksiniz link veremıyorum cunku forum kurallarını ııce bı okumam lazım

[quote name='1Turk' date='20 Aralık 2010 - 16:33 ' timestamp='1292863412' post='929711']
Bu konuda sana bılgı verebılırım 1 sn

Samsung Monte S5620 YouTube Video İzleme (Anlatım)

Bir çok arkadaşımız Samsung Monte S5620 cep telefonunda video izleyememekten şikayetçi.

arkadaşım çok lazım ya nerden bulabilirm bi hotfile linki verseniz yada e mailime yollabilirmisiniz :rolleyes:
Nasıl ?

Çok basit Bolt Browser (Java bir internet tarayıcı) sayesinde youtubedeki videoları rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.

Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki ekten programı indirip telefonunuza atmanız bu programla internete bağlanarak dilediğiniz videoyu artık izleyebileceksiniz link veremıyorum cunku forum kurallarını ııce bı okumam lazım
[/quote]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...