Jump to content

Newsid Windows 7'yi Bozdu.

TLnY

Recommended Posts

Windowsblinds crack yapmak için NewSID ile SID numarasını değiştirmek istemiştim. İşlem tamamlandıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım ama mavi ekranda donup kalıyor artık. Hiçbir şekilde açamıyorum güvenli mod vb. yemiyor. Format atmadan çözüme ulaşabileceğim bir yöntemi varmıdır? Tekrar format atmayı istemiyorum :rant:

Yaktın beni Windowblinds :Z

işletim cd sini sürücüye tak f8 ile başlat sonra sistemi onarmaya çalış açıldıktan sonra geri yükleme ekranı gelecek geri yükleme ekranını seçtikten sonra sistem geri yükleme tarihini seç sistem geri yüklendikten sonra bilgisayar yeniden başlayacak ve sistemin açılmış olacak
kolay gelsin saygılar

Arkadaşlar bişi sorcam windows7 çöktüğünde onarma yapınca falan dosyalar gidiyomu ?

Bide programları tekrar kurmak mı gerekır acaba ? coktukten sonra

Belgeler falan kullanıcı dosyaları fln ?

XP de belgeler falan gidiodu da yeni kullanıcı acınca ..

Bu sid dosyası sistem dosyasını etkiliyormu bilmiyorum ama sistem geri yükleme varsa onarabilirsin.Ama şahsi fikrim bu gibi durumların olabileceğini düşünerek acronisle pcyi tamamen istediğin şekilde ayarladıktan sonra temiz bir yedek al ve sistem bozulduğunda 10-15 dk gibi bir sürede sistemi tüm ayarlarıyla tertemiz kurmuş gibi olursun.Yalnız şu an için önerim temiz bir format atman.

Sistem geri yüklemeyi denemeyi, onardan onarmayı bende biliyorum. Sistem geri yükleme çalışmadı. Dos üzerinden falan çözüm olabilirmi diye açmıştım konuyu. Basit çözümlerin hiçbiri işe yaramadı maalesef. Dosyalarımı yedekleyip formatı atmam gerekiyor. Çok işim var çok :rant:

Yardımlarınız için teşekkürler hepinize :drinks:

[quote name='kaosem' date='16 Aralık 2010 - 16:09 ' timestamp='1292512782' post='927582']
Evet sistemi onarman en matıklısı bu durumda...
[/quote]

[quote name='TLnY' date='16 Aralık 2010 - 15:19 ' timestamp='1292509794' post='927558']
Sistem geri yüklemeyi denemeyi, onardan onarmayı bende biliyorum. Sistem geri yükleme çalışmadı. Dos üzerinden falan çözüm olabilirmi diye açmıştım konuyu. Basit çözümlerin hiçbiri işe yaramadı maalesef. Dosyalarımı yedekleyip formatı atmam gerekiyor. Çok işim var çok :rant:

Yardımlarınız için teşekkürler hepinize :drinks:
[/quote]

Onu da denedim yani. Sorunu bulamıyor. Disk gözden geçirmesi yaptı SID hatası buldu artık direk yeniden başlatıyor bilgisayarı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...