Jump to content

Toshıba Laptop Lcd Dalgalanma

runrose

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba Toshıba a660-14t serisi laptop aldım ancak 5. gün lcd ekranı açarken yada bilgisayara hafif titreşim uyguladığınızda sağ alt tarafta lcd ekrana parmakla baskı yapar gibi bir dalgalanma oluşmaktadır.Bu acaba bir hatamıdır yardımcı olursanız sevinirim saygılar

[quote name='siranusta' date='15 Aralık 2010 - 14:01 ' timestamp='1292422297' post='926876']
bu titreme devam ediyor mu ?
[/quote]
evet en ufak bir harekette o bölge sanki üstüne parmakla dokunuyormuş gibi dalglanma yapıyor.sabit durarken dalglanma yok sadece hareket ettirince oluşuyor.

[quote name='siranusta' date='15 Aralık 2010 - 14:07 ' timestamp='1292422630' post='926881']
Bu bir hatadır sizi rahatsız ediyor ise servisine göndermenizi tavsiye ederim
[/quote]
ürünü servise gönderdik TNB bilgisayara sağlam denildi tüketici hakem heyetine başvurdum ve ürün hatalıdır diye rapor tutturdum raporla birlikte tekrar gönderdim.Servisinde bana tekrar bu normal bir durum deme şansı olabilirmi acaba

Durum gayet normal. Ekran menteşesi ve çerçevesinin yaptığı baskı ekranın sallanmasıyla artıyor ve bu görüntü oluşuyor olabilir.
Üretim hatası değil, mühendislik hatası denebilir. Sarsmayın cihazı diyebilirler. Hakem heyetiylede uğraşmasaydınız keşke. Yeni bir ürün gönderilse bile menteşe gevişedikçe aynı durum oluşacaktır.
HP nin birçok modelindede bu durum vardır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...