Jump to content

Windows7 Sertifika Hatası

katil006

Recommended Posts

İyi günler.Öncelikle 2 gün önce TP-LİNK bir kablosuz modem aldım.Sonra modemi kurdum.Masaüstümde WindowsXP.Modemle masaüstü bilgisayarımda sorunsuzc kullanabiliyorum.Yalnız windows 7den bağlandığımda facebook,e-okul gibi sitelere girdiğimde sertifika hatası veriyor.Lütfen bilgilendirin.
Modem markası:Tp-link TD W8960N
Masaüstü işletim sistemi:WindowsXP
Dizüstü işletim sistemi:Windows7

[quote name='katil006' date='11 Aralık 2010 - 09:54 ' timestamp='1292061889' post='924635']
İyi günler.Öncelikle 2 gün önce TP-LİNK bir kablosuz modem aldım.Sonra modemi kurdum.Masaüstümde WindowsXP.Modemle masaüstü bilgisayarımda sorunsuzc kullanabiliyorum.Yalnız windows 7den bağlandığımda facebook,e-okul gibi sitelere girdiğimde sertifika hatası veriyor.Lütfen bilgilendirin.
Modem markası:Tp-link TD W8960N
Masaüstü işletim sistemi:WindowsXP
Dizüstü işletim sistemi:Windows7
[/quote]

Acaba bilgisayarın tarih ve saat ayarları doğrumu?

[quote name='ozyol' date='11 Aralık 2010 - 12:28 ' timestamp='1292063886' post='924641']
Acaba bilgisayarın tarih ve saat ayarları doğrumu?
[/quote]
Doğru değildi.Şimdi düzelttim.Bakalım olacak mı?Eğer olursa yorum yazarım.

Saol.Problem tarihle ilgiliymiş.Çok tesekkürler.

Problemi windows7de halleddim.Yalnız dün windows xm kötü bir şeklde çöktü.Bende windows7yi yükledim.Windows7de kablosuza bağlanırken sorunsuz bağlanabiliyorum.Sonra yavaş olduğu için tekrar xpyi yükledim.Windows xde bağlanırken şu hatayı alıyorum.
Windows,ağa bağlanırken sertifika bulamadı.

Problemi windows7de halleddim.Yalnız dün windows xm kötü bir şeklde çöktü.Bende windows7yi yükledim.Windows7de kablosuza bağlanırken sorunsuz bağlanabiliyorum.Sonra yavaş olduğu için tekrar xpyi yükledim.Windows xde bağlanırken şu hatayı alıyorum.
Windows,ağa bağlanırken sertifika bulamadı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...