Jump to content

Superonline Geçmeyi Düşünüyorum..

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

[img]http://www.enuygun.com/img/seo/superonline_adsl_fiber.gif[/img]
Arkadaşlar konudada belirtiğim gibi Gaziantepe sonunda superonline geldi kutusuda birkaç gün içinde bağlanacak binalara ben şu an ttnet abonesiyim 8mbps ye kadar 25 gb kotalı 49 lira tarifeyi kullanıyorum fakat hızım ancak 4mbps kadar çıkıyor... Sorum şu arkadaşlar superonlinedada 49 liralık 10mbps tarife var bundada belli bir kotayı geçtikten sonra hız düşümü oluyormu düşüyorsa kç mbps düşüyor şimdilik ttnetten memnunum neden derseniz çünkü kotayı aştığım zaman hızda düşme olmuyor :D acaba superonline kotayı aşınca hızı hemen düşürürler mi :D ... Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

nuru hemşerim gaziantepin her yerine gelmişmi superonline misal şehreküstüye bir ögren gelmişse bende geçecem
superonline hakkında pek bilgim yok ama kullananlar ttnetten iyi oldugunu söylüyorlar misal telefon mecbur
degilmiş ben öyle duydum artık ne kadar dogru bilmiyorum

[quote name='dokumaci' date='10 Aralık 2010 - 23:20 ' timestamp='1292020244' post='924462']
nuru hemşerim gaziantepin her yerine gelmişmi superonline misal şehreküstüye bir ögren gelmişse bende geçecem
superonline hakkında pek bilgim yok ama kullananlar ttnetten iyi oldugunu söylüyorlar misal telefon mecbur
degilmiş ben öyle duydum artık ne kadar dogru bilmiyorum
[/quote]

valla dokumaci abi şehreküstüye geldimi superonline o kadarını bilmiyorum ama bi bilgim olursa seni aydınlatırım :) .... birde dediğin gibi şu telefon şartı olmaması çok büyük bir avantaj ... ttnete o kadar küfür beddua ettik inş. superonline ile muradımıza ereriz :D

Yok dostum hızda düşme felan olmuyor Ttnettki 8 mbps fiyatına ışık hızında süper net kullanıyorsun hiç kesintisiz.

[code]http://www.superonline.net/bireysel/kampanyalar/rekor.aspx[/code]

* Maksimum 100 Mbps hız seçeneği
* İlk Güvenlik Paketi ücretsiz! Hem de 15 aylık lisans süresi ile!
* Artık çocuklarınızın internette bir sınıfı var:"SüperSınıf"
* Telefon hattına gerek yok
* Ücretsiz kurulum ve yerinde destek
* Anti-virüs ve spam korumalı E-posta servisi
* %40 a varan indirimlerle ekonomik telefon görüşmeleri
* İnternet alan adı ve alanı

[quote name='Qarizma-74' date='10 Aralık 2010 - 23:32 ' timestamp='1292020944' post='924474']
Yok dostum hızda düşme felan olmuyor Ttnettki 8 mbps fiyatına ışık hızında süper net kullanıyorsun hiç kesintisiz.

[code]http://www.superonline.net/bireysel/kampanyalar/rekor.aspx[/code]

* Maksimum 100 Mbps hız seçeneği
* İlk Güvenlik Paketi ücretsiz! Hem de 15 aylık lisans süresi ile!
* Artık çocuklarınızın internette bir sınıfı var:"SüperSınıf"
* Telefon hattına gerek yok
* Ücretsiz kurulum ve yerinde destek
* Anti-virüs ve spam korumalı E-posta servisi
* %40 a varan indirimlerle ekonomik telefon görüşmeleri
* İnternet alan adı ve alanı
[/quote]

arkadaşım bilgin için çok teşekkür ederim hemen geldiği anda tepesine bineceğim valla :D

[quote name='Bırak Gitsin...' date='10 Aralık 2010 - 23:31 ' timestamp='1292020873' post='924473']
valla dokumaci abi şehreküstüye geldimi superonline o kadarını bilmiyorum ama bi bilgim olursa seni aydınlatırım :) .... birde dediğin gibi şu telefon şartı olmaması çok büyük bir avantaj ... ttnete o kadar küfür beddua ettik inş. superonline ile muradımıza ereriz :D

[color="#FF0000"]Not: Dokumaci abi yarın superonline kutusunu bağlamak için geleceklermiş gelirlerse inş. sorar sanada sölerim burdan...
[/color][/quote]

[quote name='Qarizma-74' date='10 Aralık 2010 - 23:37 ' timestamp='1292021225' post='924480']
önemli değil .

evet apartmanlara felan veriyorlar diye duydum ama . diğer bir bildiğimde müşteri hizmetlerini arayıp sorduk ve sitemizden başvuru yaparsanız gelip en kısa zaman içerinde evinize hat çekiyorlar dediler ( ne kaar doğrudur bilinmez. )
[/quote]

bizim binada bir kaç apartman sakini alacak bildiğim kadarıyla o kadarı yeterlidir heralde dimi ??

[quote name='Bırak Gitsin...' date='13 Aralık 2010 - 20:29 ' timestamp='1292269181' post='925982']
arkadaşlar superonline sözleşmesi evime geldi napım imzalım mı ne diyorsunuz sonra gelen gideni aratmasın arkadaşlar :D birde superonline Tv hizmetide veriyormu kablolu Tv gibi bi bilgisi olan var mı ??
[/quote]
abi bende hemşerinim gaziantep bizim burada karşı tarafımıza (erkal emlak önü falan) superonline döşedi

fiber aktif olmuş mu sarıgüllük gazi mahallesi burası

geldiyse aktifse nasıl geçeriz ? bilgin var mı

[quote name='KemalALKIN' date='13 Aralık 2010 - 20:38 ' timestamp='1292269693' post='925989']
abi bende hemşerinim gaziantep bizim burada karşı tarafımıza (erkal emlak önü falan) superonline döşedi

fiber aktif olmuş mu sarıgüllük gazi mahallesi burası

geldiyse aktifse nasıl geçeriz ? bilgin var mı
[/quote]

valla kardeş döşeme işlemlerinin tamamı bitince kutu bağlama işlemi başlayacağı zaman sözleşme kağıdını dağıtmaya başlıyorlar binalara sözleşmeyide imzalayınca getirip kutuyu bağlıyor sizin binaya da belki vermişlerdir sözleşme bizim elimize bizzat böle geçti...

[quote name='Bırak Gitsin...' date='13 Aralık 2010 - 20:49 ' timestamp='1292270381' post='925996']
valla kardeş döşeme işlemlerinin tamamı bitince kutu bağlama işlemi başlayacağı zaman sözleşme kağıdını dağıtmaya başlıyorlar binalara sözleşmeyide imzalayınca getirip kutuyu bağlıyor sizin binaya da belki vermişlerdir sözleşme bizim elimize bizzat böle geçti...
[/quote]
arayıp mı sorucağım arayacaksam nereyi arıcam

binamızın arka tarafının karşısında döşenmişti superonline falan yazıyordu

arayacak mıyım napcağım kapılara mı dağıtıyorlar ?

Kardeşler bende k.çekmeceye bağlı atakent toplu konutlarda oturuyorum (başbakanlık toplu konutları) önce ttnette idim,sonra türksata geçtim,şimdi süperonlineye geçtim ,telefonuda taşıdım,denem olarak 100 mbps aldım 3 aylık sonrada 20 mbps ye geçecem,1o mbps limitsiz 50 tl,20 mbps limitsiz 70 tl zerre hız düşmesi kesinti yok,sabaha karşı devamlı güncelleniyor,modemi kablosuz wifi,türksatta 2mbpsye 54 veriodum,siz farkı anlayın,çok memnunum...

[quote name='KemalALKIN' date='13 Aralık 2010 - 21:11 ' timestamp='1292271661' post='926014']
cevap bekliyorum abi ??
[/quote]

valla kemalcim ben az önce babama sordum hatta döşeyenler adamlar gelmiş bizim komşulardan birine vermiş yani dediğim gibi sözleşme kağıdını dağıtıyorlarmış binalara bizim sözleşmeyi nereye vereceğimizde belli değil adamlar geri döneceğiz diye gitmişler eğer bi gelişme olursa anında sana haber veririm....

Arkadaşlar ben TTNET 2Mbps sınırsız paket kullanıyordum. Sıkıntılı idi... Şuan da SUPERONLINE 10Mbps sınırsız kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Örn: Hotfile'dan 7 dosya birden indiriyorum ve hızım 1.10Mbps'nin altına düşmüyor. FTP adresinden denedim ilk bağladıklarında 1.10 ile 1.30Mbps arasında değişiyor. Ama kesinlikle düşüş yok. Belirli bir indirmeden sonra hız düşürme şuan için SUPERONLINE'da yok. Ancak edindiğim bilgiye göre, SUPERONLINE yetkilileri bunun üzerinde hala düşünüyorlarmış.

Benim tavsiyemdir... Gönül rahatlığı ile geçin... 63,00TL TTNET'ten 49,00TL SUPERONLINE... Karar sizin. İsteyen olursa deneme için indirmeler esnasında ekran görüntüsü alabilirim. :D Şaka değil, isteyen olursa burada paylaşabilirim. Şimdiden hayırlı olsun herkese.

[color="#006400"]@[/color][font="verdana, tahoma, sans-serif"][size="2"][b][color="#006400"]KemalALKIN[/color] [b]superonline müracaat yeri [/b]ibrahimlide carrefour yanındaymış tam olarak nerde olduğunu bilmiyorum bende komşudan duydum bende inş. müsait bir zamanımda iyice gidip bir konuşacağım ... İyi akşamlar...[/b][/size][/font]

kardeş ben emekte oturuyorum celal doğan parkının orada geldi buraya yazın ttnetle olan 2 yıllık bir sözleşme var bilirsiniz o bitecek o zaman geçmeyi düşünüyorum 10 mbps ttnette 8 mbps sınırsızla aynı para ve ben daha 4 mbps den yukarı görmedim sürekli net gidiyor falan çok sorunlu ben superonline olan bazı arkadaşlardan bilgiler aldım çok iyi diyorlar Antepte altyapı yeni bence bir süre bekle derim sorunlar çıkabilir yinede sen bilirsin :D

[quote name='thegun27' date='14 Aralık 2010 - 22:26 ' timestamp='1292362567' post='926564']
kardeş ben emekte oturuyorum celal doğan parkının orada geldi buraya yazın ttnetle olan 2 yıllık bir sözleşme var bilirsiniz o bitecek o zaman geçmeyi düşünüyorum 10 mbps ttnette 8 mbps sınırsızla aynı para ve ben daha 4 mbps den yukarı görmedim sürekli net gidiyor falan çok sorunlu ben superonline olan bazı arkadaşlardan bilgiler aldım çok iyi diyorlar Antepte altyapı yeni bence bir süre bekle derim sorunlar çıkabilir yinede sen bilirsin :D
[/quote]

valla kardeş bi bakıma haklısın ama ttnetin hep alt yapısı kötü zaten nette kopmalar yavaşlamalar daha bi sürü şey yiter yav yiter yav :D neyse şaka maka bi yanada bari buna geçersem eğer ki böyle bir şey yaşasam bile ileriki zamanlarda düzeleceğini umarım :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...