Jump to content

Ttnet Fatura Ceza

force_existence

Recommended Posts

Arkadaşlar çogumuz faturalarımızı düzenli takip edemiyoruz ve yatıramıyoruz ben size bu konuda hakkında bir uyarıda bulunmak istiyorum internet faturasını 2 fatura üst üste birikmesi ve 2. gelen faturanın son ödeme tarihinden 15 gün sonra internet borcundan dolayı kapınıyor idi,Artık daha dikkatli olmanızı öneririm çünkü [u][/u]Borçtan dolayı kapanan internetlere ceza geliyor ve cezası 15 tl bu [u][/u] ceza(15tl) liyi bir sonraki faturanıza yansıtılıyor bilgilerinize...

:) yok bildiğim kadarıyla öyle yapmıyorlar ttnet i kapattırdığımda sağolsunlar bana 2008 in faturasını çıkardılar giderayak bi öptüler diyeyim :) ha faturada nasıl görmedin diyor soran olur belki 2007 de üye olduktan hemen sonra otomatik ödemeye vermiştim fatura görmediğim için ödenmemiş fatura gibi şeyleri de göremiyoruz işte :D

[quote name='tombstone' date='08 Aralık 2010 - 21:51 ' timestamp='1291845689' post='923563']
:) yok bildiğim kadarıyla öyle yapmıyorlar ttnet i kapattırdığımda sağolsunlar bana 2008 in faturasını çıkardılar giderayak bi öptüler diyeyim :) ha faturada nasıl görmedin diyor soran olur belki 2007 de üye olduktan hemen sonra otomatik ödemeye vermiştim fatura görmediğim için ödenmemiş fatura gibi şeyleri de göremiyoruz işte :D
[/quote]
Borçtan dolayı kapanmada uygulama bu ayda başladı yani yeni başladı önceden böyle birşey yok idi

[quote name='force_existence' date='08 Aralık 2010 - 23:02 ' timestamp='1291846371' post='923570']
Borçtan dolayı kapanmada uygulama bu ayda başladı yani yeni
[/quote]

bu ay değil aylardır var bu uygulama.....

adamlar kestikleri internetin açma bedelini bile bizden alıyo.....

[quote name='byvistakazim' date='08 Aralık 2010 - 22:04 ' timestamp='1291846487' post='923572']
bu ay değil aylardır var bu uygulama.....

adamlar kestikleri internetin açma bedelini bile bizden alıyo.....
[/quote]
hayır daha önceden böyle bir uygulama kesinlikle yoktu.birde senin interneti neden kessinler durduk yere sadece borçtan keserler bu uygulama aylardır yok idi yeni ya ben bu işin içindeyim ne iş yaptıgımıda biliyorum :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...