Jump to content

Toshiba A665 'e Xp Yüklemek

CREACREA

Recommended Posts

merhaba..
siteden indirdiğim xp'lerin hiçbiri toshiba a665-s6093 laptop'a yüklenmiyor.kurulum mavi ekranl sonlanıyor.sistem zarar görmemesi için kurulum durduruldu..disk yok yada virüs taraması yapın gibi ileti veriyor..dish daha yeni --toshiba 500 gb sata..
yardımlarınızı rica ederim..

Bildiğim kadarıyla Toshiba nın o serisi ne Xp kurulmasına izin verilmiyor fabrika çıkışı bir ayar bu.
Bunlar Vista için yapılmış makineler olduğu için böyle bir kilit sistemleri var Xp kurarken mavi ekran vermesi bundandır. Ben servisine danıştım kendileri o korumayı kaldırabiliyorlarmış bir takım özel ayar gerektiren bir durummuş.

[quote name='67hakan07' date='06 Aralık 2010 - 12:11 ' timestamp='1291638099' post='922369']
bios ayarlarını bir kontrol et kardesim sata dan achı yı ıde yap dene yada bır atı chıp setlı cxp cd si ile kur sonuca kesin ulaşırsın.
[/quote]

"atı chıp setlı cxp" ne demek.benim pek fazla bilgim yok bu konuda..

• Editor

[quote name='CREACREA' date='06 Aralık 2010 - 12:02 ' timestamp='1291637576' post='922363']
merhaba..
siteden indirdiğim xp'lerin hiçbiri toshiba a665-s6093 laptop'a yüklenmiyor.kurulum mavi ekranl sonlanıyor.sistem zarar görmemesi için kurulum durduruldu..disk yok yada virüs taraması yapın gibi ileti veriyor..dish daha yeni --toshiba 500 gb sata..
yardımlarınızı rica ederim..
[/quote]

asğıdaki linkteki hristomir arkadasın yorumuna bi bak kardes

http://www.tnctr.com/topic/158499-wyndows-xp-sp3-v4-kylu-temiz-xp/

[quote name='tiflisli' date='07 Aralık 2010 - 15:54 ' timestamp='1291737869' post='922972']
asğıdaki linkteki hristomir arkadasın yorumuna bi bak kardes

http://www.tnctr.com/topic/158499-wyndows-xp-sp3-v4-kylu-temiz-xp/
[/quote]

yok..maalesef buda olmuyo :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...