Jump to content

3. Dünya Savaşına Katılması Muhtemel Ülkeler..

siranusta

Recommended Posts

Bir başka konu da Baba Vanga'nın kehaneti üzerine yorumda bulunmuştum ve %80 kehanetleri gerçekleşmiş birinin bu kötü senaryonun gerçekleşmesi Kehaneti de Doğrumudur Diye merak etmekteyim...

Bu durumu düşünürken Aklıma Kehanet gerçekleşirse Savaş haline geçebilecek ülkeler ve savaşın doğabileceği senaryo geldi birden.

Bana göre KuzeyKore ve GüneyKore savaşı başlayacak Duruma ABD müdahale edecek bu müdahaleye tepki Çin'den veya Rusya'dan (ortak da olabilir) gelecek AB üyeleri ülkeler ve Nato savaş halinde ki ABD ye yardıma gidecek.

Bunu fırsat bilen İRAN, israil'e saldırıp savaşın Ortadoğu ya yayılmasına sebep olacak, Türkiye Musul, Kerkük'ü sınırları içerisine dahil edebilmek için Irak sınırından içeriye doğru operasyon gerçekleştirecek.

Diğer ülkeler ile ilgili her hangi bir fikir yürütemiyorum an itibariyle sizlerin de fikirlerini ve öngörülerini almak istiyorum...

bence bu savaş[quote]Türkiye Musul, Kerkük'ü sınırları içerisine dahil edebilmek için Irak sınırından içeriye doğru operasyon gerçekleştirecek. [/quote],

diğerleri beni ilgilendirmez ama bu baya hoşuma gitti..diğer ülkelere gelince zaten Amerikanın çöküşü olacak bence bu savaş...

onun yerine rusya ve çin ortak olabilir ama sonradan yani savaştan sonra ikisi arasında büyük bir mücadele olacak.....

her yönden türkiyenin iki arada bir derede kalacağı bir savaş olur...

ayrıca bu savaşta bence asker ve cesaret pek işe yaramayacak teknolojğinin kullanıldığı, Şerefin ve mertliğin para etmediği bir savaş olacak

ama inşallah olmaz....ama Ameraknın çökmesi en büyük dileğim

Kurtlar vadisine malzeme olabilecek bir kehanet:)Polat Alemdar tek başına hepsinin üstesinden gelir:) Şaka bir yana ya bir kahinde şöyle demiş 2. ve üçüncü dünya savaşı nasıl olur bilmem ama bundan sonraki savaşlar okla yayla yapılacak demiş.Çünkü insan ırkı kendi kendini yok edecek.

Bu insanlık,bu çağda 3.dünya savaşını çıkartır,insanlşığı yok etmeye başlarsa,Allahımın sabrı kalmaz artık,gökten meteorlar yağar.Yani başımıza taş yağar,kıyamet alametleri başlar.Yaşamın ve Dünyanın da sonu gelmiş olur.İnsanlık,kendi,kendini kıyamete hazırlamış olur.Allah yöneticilerimize akıl fikir versin.Dünyadan gider ayak biraz daha fıçılarını doldurmaya çalışsınlar.Vikiyi okudukça nefret ediyorum siyasetçilerden.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...