Jump to content

Dolandırıcılık Problemi

Ultimatefe

Recommended Posts

[quote name='shalken' date='27 Kasım 2010 - 01:12 ' timestamp='1290817351' post='917619']
Bı bardak soguk su ıc bence hıc bır sekılde sıkayet edemezsın gonderdım urunu der cıkar ısın ıcınden
[/quote]

[color="#FF0000"]@shalken[/color][color="#0000FF"]---->[/color] ürünü gönderdiysen hani kargo fişi diye sorar savcı ona...o da sahte kargo fişi getirecek değil ya...getirse bile mesela ptt kargo olsun...kargo gönderim no su ile herşey ortaya çıkar

git cumhuriyet savcılığına dekontunla beraber....sonra telefon hatlarını ver kapalı olsa bile ..onlar gereğini yaparlar...

dekontunu önce yazdır kağıda elinde bulunsun.... sonra mail kutundaki de dursun....Gönderen alan falan deken çözülür bu olay :good:

Dekontu vs evrakları alır Pazartesi günü bir dilekçe ile Savcılığa gidersin.Şikayette bulunursun eğer aynı şehirdeyseniz karakola gidersen kişiyi polis daha kısa zamanda bulur.T.C kimlik numarası ile ancak çalıştığı yeri bulursun.SSK üzerinden tabi senin e-devlet şifren varsa :D

[quote name='shalken' date='27 Kasım 2010 - 02:12 ' timestamp='1290817351' post='917619']
Bı bardak soguk su ıc bence hıc bır sekılde sıkayet edemezsın gonderdım urunu der cıkar ısın ıcınden
[/quote]
Savcı karşı tarafa sormayacak mı gönderdiysen kargo fişi vs. ile ibraz et diye bir soru soracaktır değil mi ?

Kardeş geçmiş olsun dediğim gibi savcılığa gidp suç duyurusunda bulun para miktarı az bile olsa hakkını ara. Bende bu tarz bir konu açmayı düşünüyordum fakat bir türlü kısmet olmadı.
Saygılarımla..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...