Jump to content

Ayni Andaki Aktif Kişi Rekoru Ne Zaman Değişir Tnc

Guest _ULTIMATE_

Recommended Posts

Arkadaşlar ben foruma girdiğimde hep burası dikkatimi çekmiştir.
[img]http://i54.tinypic.com/atnfr5.png[/img]
Aynı andaki aktif kişi rekorumuz
3.524 03 Mart 2009 Saat:17.34 de kırılmış

Bu rekor bir daha ne zaman kırılacak

Ben diyorumki bir gün belirleyelim
Herkes o günde o saatte bir giriş yapsın :)
Sizce bu konuyu kaç kişi okur. Bu rekor bu yolla tekrar kırılabilir mi? :)

[size="5"][color="#ff0000"]Tnctr Modlarından da yardım bekliyorum. Umarım bu işe sıcak bakarlar. [/color][/size]

[b]@stowaways[/b]
Bende biliyorum en az 3525 kişinin müsait olduğu bir zamana ihtiyac var
İşte acaba diyorum bir anket açsak bir gün belirlesek herkez o saatte girebilirmi?

@yawuz58
Lütfen şimdi kimse bir saat vermesin ve akıl karıştırmasın Lütfen yalnış anlama

Önce bir fikir alalım bu rekor nasıl kırılır herkesden bir fikir bekliyorum

[size="5"][color="#ff0000"]Tnctr Modlarından da yardım bekliyorum. Umarım bu işe sıcak bakarlar.[/color][/size]

yada admin tarafından forumun online görünme saati tekrar ayarlanır. yani 1 bucuk saat değilde 5 saat yapılıyorsa o ayar 10.000 i bile görebiliriz. normalde o ayar 10 dakka defoult olarak geliyor invisionda ama sanırım admin değiştirmiş. cunku 10 dakka içinde o kadar insanınn girmesi imkansız. yani demek istediğim kendi bilgisayarınızda online olun 1 saat sonra başka bir bilgisayardan bakın kendinizi hala online olarak goreceksiniz. başka bilgisayarda giriş yapmadan bakmanız gerekiyor.

[quote name='acronisli' date='27 Kasım 2010 - 23:16 ' timestamp='1290900364' post='918109']
yada admin tarafından forumun online görünme saati tekrar ayarlanır. yani 1 bucuk saat değilde 5 saat yapılıyorsa o ayar 10.000 i bile görebiliriz. normalde o ayar 10 dakka defoult olarak geliyor invisionda ama sanırım admin değiştirmiş. cunku 10 dakka içinde o kadar insanınn girmesi imkansız. yani demek istediğim kendi bilgisayarınızda online olun 1 saat sonra başka bir bilgisayardan bakın kendinizi hala online olarak goreceksiniz. başka bilgisayarda giriş yapmadan bakmanız gerekiyor.
[/quote]

Bak ben bunu hiç düşünmemiştim
Evet bu dediğin olabilir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...