Jump to content

Media Playerı Nasıl Aktif Edebilirim

sedatsedat

Recommended Posts

Arkadaşlar sizlerin hazırlamış olduğu modifiyeli dll. dosyalarıyla özellikle yeniçeri arkadaşımızın sağolsun bir modifiyede ben yapıyım dedim gimagex rtsevenlite programlarını kullanarak biraz bilgim var biraz ben değiştirdim simgeleri resimleri biraz bileşen çıkardım boyut 1.93 gb kadar düştü bir kurdum 10 numara üfff be dedim ben neymişim çok güzel olduda media özelliklerinide çıkarmıştım media center ve dvd maker media player'a dokunmadım fakat media player yok indirdim mp11 microsoft'un sitesinden kurulmuyor bir çözümü var'mı [img]http://img831.imageshack.us/img831/3976/sshot1na.jpg[/img]

[quote name='sedatsedat' date='25 Kasım 2010 - 11:11 ' timestamp='1290676916' post='916737']
evet win7 64 bit
[/quote]
yapamazsın arkadaşım yapılabilir ama çok uzun iş ağ hizmetini durdurman lazım tüm dosyaların sahipliğini alman lazım regeditlede işin var anliycan hiç uğraşma derim niye wmp11 kurmak istiyorsun onu anlamadım 12 neyine yetmiyor?

[quote name='milano88' date='25 Kasım 2010 - 09:16 ' timestamp='1290677192' post='916739']
yapamazsın arkadaşım yapılabilir ama çok uzun iş ağ hizmetini durdurman lazım tüm dosyaların sahipliğini alman lazım regeditlede işin var anliycan hiç uğraşma derim niye wmp11 kurmak istiyorsun onu anlamadım 12 neyine yetmiyor?
[/quote]

oda kurulmuyor neyse ilgilendiğiniz için teşekkür ederim sağolun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...