Jump to content

W7 Kurduktan Sonra Tam Acılacagında Siyah Ekran

kralsalih_42

Recommended Posts

arkadaslar bende acer aspire 5739 g var
nvidia geforce gt240 ekrarn kartı var

bu forumdan 3 cesit 64 bit w7 indirdim
modifiyeli modifiyesiz

sata hdd var
normal baslatılıyor kurulumu yapıyor hersey tamam bitiyor her kurulum sorunsuz bir sekilde . hemm boot ettirerek hemde pc acıkken baslattım gene aynı .

sorun su format bittikten sonra tam pcacılacak masaustu gelecek hosgeldiniz yazısı geçiyor siyah ekran sadece siyah ekran ne maus var ne baska birsey ekrana goruntu gelmior .
guvenli modda baslatıyorum gene aynı gene tam ekran gelecek goruntu yok

bi forumda dusuk cozunurlukte calıstır secenegini kullan demişler
800*600 cozunurlukte baslat secenegi var onunla baaslatıyorum gene aynı siyah ekran acaba nedendir bi yardım lutfen . ben mi yanlıs surumu indiriyorum w7 olarak . yanlıs birseymi yapıyorum bilemedim arkadaslar .

konu dogru yerdedir insallah

sürücüden olabilir benim ka7 driver v2 2010 edition x86 veya x64 indir sana hangisi uygunsa ve onunla kurulum yap bakalım :)
umarım işe yarar normalide sorun yapıyorsa bunu dene :)

32 olanı

[code]http://www.tnctr.com/topic/154276-ka7-driver-2010-v2-edition-x86-cykty/[/code]

64 olanı

[code]http://www.tnctr.com/topic/154218-ka7-driver-2010-v2-edition-x64-cykty/[/code]

sorunun çözülecektir inşallah

[quote name='KemalALKIN' date='20 Kasım 2010 - 12:12 ' timestamp='1290255765' post='914567']
sürücüden olabilir benim ka7 driver v2 2010 edition x86 veya x64 indir sana hangisi uygunsa ve onunla kurulum yap bakalım :)
umarım işe yarar normalide sorun yapıyorsa bunu dene :)

32 olanı

[code]http://www.tnctr.com/topic/154276-ka7-driver-2010-v2-edition-x86-cykty/[/code]

64 olanı

[code]http://www.tnctr.com/topic/154218-ka7-driver-2010-v2-edition-x64-cykty/[/code]

sorunun çözülecektir inşallah
[/quote]

64 bit işletim sistemim var x86 ne işe yarıo bilmem :) x64 u indireyim bakalım bi hocam birde onu deneyeyim kotanın limitini yeterince astım saten bide bu insin bakalım :)

[quote name='arslantay' date='20 Kasım 2010 - 21:01 ' timestamp='1290283913' post='914744']
görev yöneticisi çalışıyormu peki siyah ekranda iken ctrl+alt+del yapıp yeni görev çalıştırdan explorer.exe yaz enterle masaüstün geliyomu
[/quote]
arkadaş sanırım benim 7 yi kuruyor bu gün indiriyorduda :D
umarım sorunu geçer

[quote name='arslantay' date='21 Kasım 2010 - 09:22 ' timestamp='1290331956' post='914923']
kemal bilmiyende zanneder oturup win7yi özel kodladın
[/quote]

İşe yarayacagını sanmıyorum k7 de ne olaki hem ya _?

Windows 7 nin yanında 2 driver 2 simge 2 tema bide ileride apışacak crack koydunmu ka7 mi oluyor?

Arkadaşlar yapmayın allahaşkına başka birşeyden şuphelenin

Ayrıca bu tur driver entegere edilmiş xp ve w7 leri tavsiye etmem zamanında basıma gelmişdi bunun gibi bir cd den xp kurayım dedim bir kere; Avertv kartına flytv suruculerini oto yukluyordu sonunda kurulum tamamlanmadan mavi ekranı yiyorduk.

[quote name='tnc_tr' date='21 Kasım 2010 - 13:18 ' timestamp='1290342532' post='915041']
İşe yarayacagını sanmıyorum k7 de ne olaki hem ya _?

Windows 7 nin yanında 2 driver 2 simge 2 tema bide ileride apışacak crack koydunmu ka7 mi oluyor?

Arkadaşlar yapmayın allahaşkına başka birşeyden şuphelenin

Ayrıca bu tur driver entegere edilmiş xp ve w7 leri tavsiye etmem zamanında basıma gelmişdi bunun gibi bir cd den xp kurayım dedim bir kere; Avertv kartına flytv suruculerini oto yukluyordu sonunda kurulum tamamlanmadan mavi ekranı yiyorduk.
[/quote]
ben virüs mü koyuyorum Allah aşkına yada ben bişi mi çıkardım ki lütfen genelleme yapma uğraşmak istemeyen yada yapmayı bilmeyenler için yapılır w7 herkes senin benim gibi mi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...