Jump to content

Uzak Masaüstü Bağlanımı

0rduLee

Recommended Posts

Arkadaşlar Bn Bilgisayarıma İp üzerinden Uzak Msaüstüne Bağlanmak İstiyorum Bunu sadece ağ Olarak yapa bilirim .. PCye Uzak Masaüstünü Kullanrak Bağlanmak İstiyorum

Team,MyShowpc fln kullandım ama Yavaş Oluyor Uzak masaüstü İle Daha hızlı İşlem yapılıyor Ondan.. İp Üzerinden Girmek İstiyorum Bunu Nasıl YapaBilrim Bi Yardım Edermisiniz..

Lütfen Yardım edn

[quote name='0rduLee' date='21 Kasım 2010 - 09:57 ' timestamp='1290334070' post='914943']
Satatik İp Zaten ModemDen Ne ayarLarı yapim ?
[/quote]
[code]http://www.modemayarlari.com/zoom-adsl-modem-gelismis-nat-ayarlari-advanced-nat-configuration.html[/code]

[quote name='0rduLee' date='19 Kasım 2010 - 13:17 ' timestamp='1290173271' post='914140']
Arkadaşlar Bn Bilgisayarıma İp üzerinden Uzak Msaüstüne Bağlanmak İstiyorum Bunu sadece ağ Olarak yapa bilirim .. PCye Uzak Masaüstünü Kullanrak Bağlanmak İstiyorum

Team,MyShowpc fln kullandım ama Yavaş Oluyor Uzak masaüstü İle Daha hızlı İşlem yapılıyor Ondan.. İp Üzerinden Girmek İstiyorum Bunu Nasıl YapaBilrim Bi Yardım Edermisiniz..

Lütfen Yardım edn
[/quote]

Once birtane bedava domain al ( ip değişse bile alacagın domainin ip si eşitleneceltir. )
Sonra Port yonlendirmeden ( NAT ) modemşnden 3389 nolu portu yonlendir.
Daha sonra terminal hizmetlerini yaoılandır. ( HAngi kullanıcı kullansın şifre vs. )
Eger pc yi aynı anda 2 kişi kullansın istiyorsan terminal servise pack et.

Airties modem kullandıgını ve windows 7 kullandıgını varsayayarsam.

Dynddns veya no-ip den domain al.
Sonra ya modeme DDNS ayarlarından hesabı gir yada client programından hesbı aktifleştir.

Benim pc yi aynı anda 3 kişi kullanıyoruz biri dısardan biri ağdan ve ben.

[img]http://img263.imageshack.us/img263/9519/umaw.jpg[/img]

[quote name='0rduLee' date='19 Kasım 2010 - 15:17 ' timestamp='1290173271' post='914140']

Lütfen Yardım edn
[/quote]

Radmin programı var onu kullan çok hızlı ve dosya paylaşımı bile çok hızlı yapıyosun ancak ıp leri elle girmelisin blgisayarlar....

[quote name='tnc_tr' date='21 Kasım 2010 - 12:06 ' timestamp='1290341762' post='915036']
Once birtane bedava domain al ( ip değişse bile alacagın domainin ip si eşitleneceltir. )
Sonra Port yonlendirmeden ( NAT ) modemşnden 3389 nolu portu yonlendir.
Daha sonra terminal hizmetlerini yaoılandır. ( HAngi kullanıcı kullansın şifre vs. )
Eger pc yi aynı anda 2 kişi kullansın istiyorsan terminal servise pack et.

Airties modem kullandıgını ve windows 7 kullandıgını varsayayarsam.

Dynddns veya no-ip den domain al.
Sonra ya modeme DDNS ayarlarından hesabı gir yada client programından hesbı aktifleştir.

Benim pc yi aynı anda 3 kişi kullanıyoruz biri dısardan biri ağdan ve ben.

[img]http://img263.imageshack.us/img263/9519/umaw.jpg[/img]
[/quote]

Satatik İp Zatan bn İp .. Kullancı ayarlarını Nerden Yapıcayız .?

Modemden Port Acıcamda TCP mi UDP mi yoq sa All mi Kullanıyim ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...