Jump to content

8 Gm Ram Göstermiyor

DarkLenoX

Recommended Posts

8 Gb Ramim Var Fakat 64 Bitlerde Gösteriyor O Kadar Rami Fakat Programlarımın Çoğu 64 Bite Uyumlu Değil O Yüzden 32 Bit İçin Yama Felan Varmı Veya Bi Kaç Kişi Dedi Windows 2003ün Bi 32 Bit Versionu 16 Gb Rame Kadar Gösteriyormuş Birisi Link Atabilirmi

Mrblar...bu olayın yama ve program ile alakası yok vede çözemessin kardes...

32 bit işletim sistemi ne yaparsan yap 3.2 gb ram görür

64 bit ise şu an için bir sınır yok...

ayrıca çoğu programın 64 bit desteği var artık...sana windows 7 64 bit öneririm kendimde kullanıyorum 8 gb ram war ve her program çalışıyor..oyunlar, auotocad, photoshop vs...

[quote]Mrblar...bu olayın yama ve program ile alakası yok vede çözemessin kardes...

32 bit işletim sistemi ne yaparsan yap 3.2 gb ram görür

64 bit ise şu an için bir sınır yok...

ayrıca çoğu programın 64 bit desteği var artık...sana windows 7 64 bit öneririm kendimde kullanıyorum 8 gb ram war ve her program çalışıyor..oyunlar, auotocad, photoshop vs...[/quote]

64 bitte 16 tb a kadar sanal bellek desteği var

[quote name='DarkLenoX' date='19 Kasım 2010 - 06:56 ' timestamp='1290150417' post='914036']
Tamam Windows 7yi Kuruyum Ozman Başladım 64 Bit Sürümünü İndirmeyede İçine Xp Modeyi Nasıl Kurucaz ?
[/quote]
eğer işlemcin VT destekliyorsa ki 8 gb ram varsa fena bi işlemci değildir en azından öyle düşünüyorum
[codebox]http://www.cozumpark.com/blogs/windows_7/archive/2009/11/14/windows-7-de-virtual-pc-windows-xp-mode-kurulumu-ve-zellikleri.aspx[/codebox]
desteklemiyorsa düşük bi ihtimal
[codebox]http://www.tnctr.com/topic/135361-orjinal-windows-7-xp-mode-vt-gerek-olmadan/[/codebox]

kandırarak 32bit sürüm işletim sistemine 3.7 üzerinde bir ram göstersende sanal bir yazıdan ibaret olacaktr ve 64bit sistem kullanırsan gördügü ram neyse o kadar kullanabilirsin ayrıca server2003 degil 2008 v3 öneririm ama onu server olmayınca neden kullanasın ki

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...