Jump to content

Sistem Geri Yükleme

efe13

Recommended Posts

[quote name='umutcnakn' date='17 Kasım 2010 - 22:06 ' timestamp='1290032219' post='913505']
[b]Geri yükleme noktasını oluşturduktan sonra sürücü,program vs. kurup,kaldırdığın için olabilir.Böyle yapıyormusun?[/b]
[/quote]
İşte oluşan geri yükleme noktalarından hiçbiri durmuyor kapanıp açılınca siliniyor. Sistem geri yüklemeyi çalıştırınca 'bilgisayarınıda oluşturulmuş hiçbir geri yükleme noktası yoktur' yazısı çıkıyor.

[quote name='efe13' date='17 Kasım 2010 - 22:45 ' timestamp='1290034546' post='913520']
İşte oluşan geri yükleme noktalarından hiçbiri durmuyor kapanıp açılınca siliniyor. Sistem geri yüklemeyi çalıştırınca 'bilgisayarınıda oluşturulmuş hiçbir geri yükleme noktası yoktur' yazısı çıkıyor.
[/quote]

[b]Ben de diyorum ki sana.Geri yükleme noktalarının durmama nedeni senin yükleme noktası oluşturduktan sonra program,sürücü vs. ekleyip kaldırdığın için olabilirmi? Yaptınmı böyle?[/b]

[quote name='umutcnakn' date='17 Kasım 2010 - 22:54 ' timestamp='1290035064' post='913527']
[b]Ben de diyorum ki sana.Geri yükleme noktalarının durmama nedeni senin yükleme noktası oluşturduktan sonra program,sürücü vs. ekleyip kaldırdığın için olabilirmi? Yaptınmı böyle?[/b]
[/quote]
Anlattığın olayla ilgili değil . Proğram ekleyip kaldırsamda , el ile geri yükleme noktası oluştursamda açılıp kapanınca hiç bir geri yükleme noktası yok.
Bilgisayarda proğram ekleme kaldırma ile veya el ile geri yükleme noktası oluşuyor problem olan kapanıp açılınca silinmesi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...