Jump to content

Aio Da Page Sorunu...

SoundMax-Junior

Recommended Posts

selam arkadaslar,
ben bu aralar bi AIO yapmakla ugrasiyorum ama bi sorunum var :( AIO 3 tane sayfa olacak 1.anasayfa 2.programmlar 3.Bilgisayar Bilgileri diye ama
anasayfada ne yapmaliyim ki ikinci veya ücüncü sayfaya gecmeye ? yardimci olabilirseniz cok sevinirim

saygilar sevgiler SoundMax-Junior...

[font="Comic Sans MS"][color="#800080"]Kintaro yanıtlamış ama alternatif ve yeni başlayanlar için daha basit bir yöntem olarak yazayım. Sayfalarını tasarlarsın ve bir boton oluşturursun. Oluşturduğun butona sağ tıklayıp "properties" kısmındaki "Quik Action" bölümünden botona Next page previus ya da spesific page gibi, dilediğin basit görevleri verebilirsin.
[/color][/font]

[quote name='KintaRo' date='09 Kasım 2010 - 19:31 ' timestamp='1289328069' post='912804']
Sayfalar arasında gezinmek için

[codebox]Page.Jump("Page2")[/codebox]

komutunu kullanın. Page2 yerine gitmek istediğiniz sayfanın adını yazın.
[/quote]

cok sagol yardimin icin ;-)

[quote name='aybeyaz' date='09 Kasım 2010 - 19:58 ' timestamp='1289329730' post='912830']
[font="Comic Sans MS"][color="#800080"]Kintaro yanıtlamış ama alternatif ve yeni başlayanlar için daha basit bir yöntem olarak yazayım. Sayfalarını tasarlarsın ve bir boton oluşturursun. Oluşturduğun butona sağ tıklayıp "properties" kısmındaki "Quik Action" bölümünden botona Next page previus ya da spesific page gibi, dilediğin basit görevleri verebilirsin.
[/color][/font]
[/quote]

birdaha ki seferde senin dedini bi denicem yinede sagol ;-)

[quote name='KintaRo' date='09 Kasım 2010 - 20:18 ' timestamp='1289330923' post='912842']
Quick Actions kısmını kullanmanızı tavsiye etmiyorum. İnsanı hazırcılığa alıştırıyor. Elinizden geldiğince kod yazmaya çalışın.
[/quote]
bu yüzden senin dedini yapdim ;-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...