Jump to content

Ttnet Beni Delirtecek..

gozyası

Recommended Posts

Ttnet i aradım busefer adam akkıllı konuştum karşımdak i allahdan adam çıktı kıza anlatmak zor geliyor bana...Bakalım düzeltecez dedi eyer yine oyalıyorsa ttnet son kez arayıp iyi ce fırça atıp smile ye geçmeyi düşünüyorum ;)

arkadaşlar öncelikle sapla samanı karıştırmamak lazım 8mgb olayının aslı 8mgb degil 8 mgb te kadardır yani kelime oyunudur mevzuya gelecek olursakta ister 1mgb le ,ister 8mgb le baglan herhangi bir siteye baglanmada zaten sıkıntı yaşamazsınız sıkıntı nezaman download yapacaksan ozaman basla r yapılan testlerde gordugunuz degerler sızı yanılta bılır çunkı tersıne bır sıstem ıslşıyor suanda baglantı hızı yukseldıkce download hızı dusuyor ve sızın almayı hayal ettınız degerlerı sureklı alabılmenız ıcın evınızın onundekı sokaktan fıber optık kablo gecmesı lazım kı buda ımkansız bır olaya hızınızın gerı cekılmesı olayıda su sekılde oluyor santralınız eger stabıl bır sekılde sıze 8;6;4 vs mgb veremıyorsa degerlerınız stabıl alabıldınız degere gerı cekılıyor sız boyle bır kontrata ımza atmadan once gereklı degerlerı sorgulayıp bu tıp paketlere uye olmalıydınız bu arada suda sızı yanıltmasın sız suana ıcın 8mgb alıyor olabılırsınız bu 1 ayda surebılır bazı etkenlerden dolayı bu deger dusebılır bu sebepten dolayıda hızınız gerı cekıle bılır ttnet de haksız bır sekılde bu bu hızlarla oynama hakkını saklı tutar dıger fırmalara gelecek olursak hepsı ttnet santral kablolama ve alt yapsını kullanıyor hatt arıza durumunda baglı oldugunuz satrala agrıza kaydı bıldırıyor dusununkı ttnet ın sorunlu bır suru musterısı var ve ve x bır fırmada aynı santrale arıza kaydı bıldırmıs sızce orda gorev yapan ınsanlar kıme oncelık tanır ???? en saglıklısı varsa oturdunuz bolged kablolu yayın uydunet uye olun dert tasa kalmasın ama sunuda unutmayın derdınızın recete bedelıde uydu nette 20 mgb :110 tl yanı pahalı bır recete ... saygılar herkeze

icimden diyorum ki keske tüm tnc üyüeler almanyada olsa , bu demeki daha cok konu nedeni iste burada

[img]http://www.speedtest.net/result/1023862873.png[/img]

almanya stuttgart kentinde ve bi kücük köyde bukadar hizla indiriyorum 2mbit internetim var hotfile , rapidshare ve netlod dan 600 kb/s indiriyorum ve ayda 45€ ödüyorum yani babam ödüyor sagolasin :)

Arkadaşlar benim paket net limitsiz hızım son 1 haftadır 700 kb larda sürünüyordu.2 defa aradım size dönülecek dendi 1 hafta oldu dönmediler 2 saat önce aradım fırça kaydım iyice ve hzım şu an kafayı yedi:)... nedense resim ekleyemiyorum ama hızım 13 mb gösteriyor:)

ben bir buçuk sene öncesine kadar ttnet kullanıyordum en son 8 mb kampanyaya kayıt yaptırdım ama o hızı hıç alamadım sorduğumda 8 mb veririz demiyorlar verebiliriz kelime oyunu sonrada fiberoptik kablo olması lazım diyor ve cok kopmalar oluyordu sonra smileadsl'ye geçtim bu süre zarfında netin koptuğunu hatırlamıyorum ve en önemlisi müşteri hizmetlerinin sizinle ilgilenmesi ttnette kullanıcı adını sorduğum zaman 7 sülalemi soruyorlardı eğer bulunduğun yerde kablo net varsa kablo net derim yoksa smileadsl derim ttnetin alt yapısını kullanmıyor telekomun alt yapısını kullanıyor onun için arada fark var

[quote name='jdean' date='09 Kasım 2010 - 23:59 ' timestamp='1289340540' post='912981']
ben bir buçuk sene öncesine kadar ttnet kullanıyordum en son 8 mb kampanyaya kayıt yaptırdım ama o hızı hıç alamadım sorduğumda 8 mb veririz demiyorlar verebiliriz kelime oyunu sonrada fiberoptik kablo olması lazım diyor ve cok kopmalar oluyordu sonra smileadsl'ye geçtim bu süre zarfında netin koptuğunu hatırlamıyorum ve en önemlisi müşteri hizmetlerinin sizinle ilgilenmesi ttnette kullanıcı adını sorduğum zaman 7 sülalemi soruyorlardı eğer bulunduğun yerde kablo net varsa kablo net derim yoksa smileadsl derim ttnetin alt yapısını kullanmıyor telekomun alt yapısını kullanıyor onun için arada fark var
[/quote]

Şuan hangi Tarfideseniz ayda kaç Tl veriyorsunuz..?hızda sürekli düşme oluyormu.

tmc200505

Hangi tarife kardeş

superonline bi araştır kardeş bende ttnetten bıktım allah belalarıını versin birde boş yere mecburi telefon faturası geliyo sabit ücret telefon hattı olmadan bağlanmak istiyorum ama yok mecbursun aslında mahkemeye verilse kazanılıyo yani haksız yere alınıyo herkes biliyo ama kimsenin gıkı çıkmıyo off

[quote name='jdean' date='09 Kasım 2010 - 23:59 ' timestamp='1289340540' post='912981']
[/quote] ttnet ne telekom ne ikiside aynı kurum şaşırdın heralde

Ne zaman indirme hızını yüksek tutuyorlar,hangi iss sağlayıcıya gecerseniz gecin indirme hızınız aynı kalır.İkamet ettiğiniz yer ile hizmet verilen merkez arası mesafe uzunsa bunlarda indirme hızını etkileyen faktörlerdir,ayrıca dış ankasr buattan modeme gelen kabloda ek varsa ve telefonda gürültü miktarı yüksek ise bunlarda etkileyen faktörler arasına giriyor.Uydu net direk uydudan hizmet alma işi epey pahalı ama indirme hızınız yüksek ve kota derdiniz olmuyor buda ayrı bilgilendirme. :hi:

[color="#0000FF"]TTNET Hız testim aşağıda 1024 bağlantıma karşı aşağıdaki resimdeki download hızı ben göremiyorum CryptLoad ile indirme işlemimde 105 kps gecmiyor,ankasr ile modem arası direk kablo spliter yok,donanım böyle olmasına rağmen hız düşük bende.[/color]

[img]http://imgur.com/yYr1K.jpg[/img]

siz kullanıpta 50 tl veriyorsunuz yada hızdan şikayet ediyorsunuz.ben süper online geçeli tam 11 ay oldu....dün ttnetten beni arayıp utanmadan bütün hesapları kapattığım halde 98 tl borcunuz var dediler veeeeee yine utanmadan hizmeti durdurmakla tehdit ettiler...

komik valla..hizmeti durduracaklarmış......11 ay olmuş hizmet kesileli adam durdururum diyo...:pardon:

[u]soundmax-junior[/u]

Bi ie için almanyaya mı yerleş diyosun ?
[/quote]

aslinda gelseniz cok iyi olur nedeni ? sen ayda kac TL magis aliyorsun ? veya bi ayda tüm giderin ne ?

[quote name='erdem_fb_54' date='09 Kasım 2010 - 23:36 ' timestamp='1289342776' post='913017']
Bende bugünden beri arıyorum müşteri hizmetlerini bi türlü açan yok telefonu ya :angry2:
[/quote]
dua etki mesgula atmiyorlar :) Ben yazin türkiyedeyken eve internet baglatmak istiyordum ve bilgi alak icin aradim hep musgula atdilar yaw :(

[quote name='postmans' date='10 Kasım 2010 - 00:46 ' timestamp='1289343401' post='913023']
siz kullanıpta 50 tl veriyorsunuz yada hızdan şikayet ediyorsunuz.ben süper online geçeli tam 11 ay oldu....dün ttnetten beni arayıp utanmadan bütün hesapları kapattığım halde 98 tl borcunuz var dediler veeeeee yine utanmadan hizmeti durdurmakla tehdit ettiler...

komik valla..hizmeti durduracaklarmış......11 ay olmuş hizmet kesileli adam durdururum diyo...:pardon:
[/quote]

[color="#8B0000"]Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için ödenilen faturaları bir klasör içinde saklamanız olacak,bir sorun beyan ederlerse yüzüne yapıştırınız önceden ödenmiş faturanız ile benim tavsiyemdir.[/color] :dribble:

TTnetten yüksek hız isteyenler alttaki adresi incelesinler dudaklar ucuklaması işten değil,nerdeyse aylık hizmet karşılığı 2.el oto fiatıdır.

[quote]http://ttnetadsl.com/Default.aspx?pageID=13[/quote]

diğerleri de aynı arkadaşlar. arkadaşım BİRİ ADSL kullanıyodu onun kide 8MB idi. baktık modem üzerinde 2Mb hız var. aradık müşteri hizmetlerini efendim yanlış olmuş şimdi düzeltiyoruz diyerek kademe kademe yükseltti. farkına varmasak 8Mb fiyatına 2mb satıyolar. böylece kar elde ediyolar. senden 8mb parası alıp türktelekom'a 2mb parası ödüyorlar. hakkınızı aryaın arkadaşlar elinizde tapu gibi sözleşme var sözleşme şartlarına uyun diye uyarın. ha bu arada şuraya dikkat edin sözleşmede şöyle biişey var zaten kampanyada da öyle satıyorlar. diyorlar ki 8MB'a kadar diye satıyorlar ondan sonrada efendim sizin orası desteklemiyo yok santrale uzak diye aklınızda bulunsun. malumunuz gerçek 8mb internet 99 tl.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...