Jump to content

Ttnet Beni Delirtecek..

gozyası

Recommended Posts

[code]Merhaba Arkadaşlar.Ben ttnet kullanıyorum ama hiç memnun degilim[kim memnunki]adamlarla sözleşme imzalayıp 8mb ayda 34 Tl..Ama ben nedense bir türlü 200 kb tı geçdigimi göremedim [Yaklaşık 1 yıldan beri, ama hep susuyordum sonra ttnei aradım bugunlerde adamlar bana diyorki siz hızınız 2mbite indirilmiş bilmemne bilmem ne bizim yyapacagımız bişi yok diyolar.Okadar sinirlendimki azıma geleni saydın,Küfürlü değil tabiki]ie hızım hiç demiyorum bile boş boşuna para veriyorum..[KESİN]oyuzden SMILE ADSL ye geçmek istiyorum ama o ttnet kadarmıdır yoksa hiç ona geçmimmi??SMILE adsl kullanan varsa beni bilgilendirirse, sevaba girmiş kadar oluyor...Kısaca kullanan varsa memnunsa boşuna para vermiyorsa V.s oılurda belirtirse ona göre degişiklik yapacagım.Şiimdiden yardımlarınız için teşekkürler[/code]

Hiçbişiden Haberim Olmadan Adamlar Benim Kullanıcım Adıma degişiklikler Yaplıyolar Benden Habersiz.. :rant: :Z :diablo:

[quote name='trll_pwll' date='09 Kasım 2010 - 17:23 ' timestamp='1289316811' post='912706']
Benimkide 8mbit olmasi gerekirken 2mbit veriliyor kac aydir. Bazen 8 bazen 2 :) kafalarina göre takiliyorlar iste. TTNetten baskasini hic denemedim. Bende merak ediyorum diger saglayicilari...
[/quote]

Ben heray ayıptır sölemesi 50 tl veriyorum[abartısız, 34tl vercekken,Ayıp vallah..Hiç utanma bile yok bukadar insanı magdur ediyolar ya kapatın şirketinizi yada adam akkılı iş yapın..

Ben Kablonet kullanıyorum.
Gayet güzel pek bir sorun yaşamadım.Bazen internet gidiyor ama sistemde güncelleme var diyorlar.Yalan aslında...
Ama ttneten iyidir.zırt pırt kesilmiyor ayda yılda 1
1 Mb sınırsız+Televizyon=29 tl
[img]http://www.speedtest.net/result/1023381389.png[/img]

[quote name='belllll' date='09 Kasım 2010 - 17:41 ' timestamp='1289317868' post='912719']
Gayet güzel pek bir sorun yaşamadım.Bazen internet gidiyor ama sistemde güncelleme var diyorlar.Yalan aslında...
[/quote]

Ben 8mbit taa önceden geçerken internetsiz kaldım nerdeyse..Bırak 1dkgelip 1dk gidip sanmaki burda eski defteri açmışdakurcalıyorum gibi sanma hala ayn

[quote name='belllll' date='09 Kasım 2010 - 15:41 ' timestamp='1289317868' post='912719']
1 Mb sınırsız+Televizyon=29 tl
[img]http://www.speedtest.net/result/1023381389.png[/img]
[/quote]

sana katılıyorum kablo net hepsinden daha iyi dahada ucuz ama her yerde altyapısı yok herkes kullanamıyo tıpkı benim gibi

Ardaşlar ttnet interneti satar iken 8mb varan hızlarla diye satıyor yani.muhtelemelen senin santral e olan mesafen uzak oldugu için bu hızla kullanıyosun birde hatırlatma smile biri doping vs gibi internet alternetifleri zaten ttnetin alt yapısını kullandıgı için geçiş yapma bence,ayrıca ttnet in yaptıgı kampanyalar olsun hizmetleri olsun başka yerlerden alamazsın.yaın zamanda ttnet alcatel santral kuracak 100mb daha sonraları ise 300 megabite çıkacak

[quote name='force_existence' date='09 Kasım 2010 - 18:21 ' timestamp='1289320276' post='912738']
Ardaşlar ttnet interneti satar iken 8mb varan hızlarla diye satıyor yani.muhtelemelen senin santral e olan mesafen uzak oldugu için bu hızla kullanıyosun birde hatırlatma smile biri doping vs gibi internet alternetifleri zaten ttnetin alt yapısını kullandıgı için geçiş yapma bence,ayrıca ttnet in yaptıgı kampanyalar olsun hizmetleri olsun başka yerlerden alamazsın.yaın zamanda ttnet alcatel santral kuracak 100mb daha sonraları ise 300 megabite çıkacak
[/quote]

Benim için en büyük kampanya ie donmasın hılzı olsun dowvload hızım sabit kalsın bu benim için en büyük kampayadır..

[quote name='gozyası' date='09 Kasım 2010 - 16:29 ' timestamp='1289320762' post='912740']
Benim için en büyük kampanya ie donmasın hılzı olsun dowvload hızım sabit kalsın bu benim için en büyük kampayadır..
[/quote
Ben olan şeyleri söylüyorum dedigin gibi sorunlar yaşıyorsunuzdur ama şu bir gerçek ttnet birşeyler yapmaya çaılışıyor.bulundugun bölgede daha kaliteli bir internet ona geçiş yaparsın bütün soruları cevabı bu bence yapacak fazlada birşey yok arkadaşlar:)

[quote name='byvistakazim' date='09 Kasım 2010 - 18:35 ' timestamp='1289321145' post='912743']
bu gün komşu faturası geldi tam 55 tl 25 kuruş..........şaştım kaldım 8 mb e kadar birde
[/quote]

Ben 8 mbit bile kullanmıyorum bile adam akıllı,Bişi diyemiyorum.. =@

Arkadaşım ben SMİLE ADSL kullanıyorum. Şuanki tarifem 8Mbit e kadar sınırsız ve genelde (premium hesaplarda)850-950 arası normal hesaplarda ise sunucunun verdiği en yüksek hızda indiriyorum.Geçen gün hızım düştü aradım 20 dk da hallettiler.7/24 destek sağlıyorlar ve SALLAMIYORLAR...

Ayrıca: Şuan 25 tl bir sene boyunca,2.sene 49 tl

şu ttnet yüzünden herkes deli - manyak olacak yakında :D şaka maka bir yana bende şu an 8 mbps kadar 49 tllik tarifeyi kullanıyorum benimde download hızı 300kb ile 400 kb arasında yani 4 mbps ye kadar hızım şu an bu hıza çok şükür ediyorum allah internet hızımızı indirtmesin :D

[quote name='Bırak Gitsin...' date='09 Kasım 2010 - 17:53 ' timestamp='1289322206' post='912754']
şu ttnet yüzünden herkes deli - manyak olacak yakında :D şaka maka bir yana bende şu an 8 mbps kadar 49 tllik tarifeyi kullanıyorum benimde download hızı 300kb ile 400 kb arasında yani 4 mbps ye kadar hızım şu an bu hıza çok şükür ediyorum allah internet hızımızı indirtmesin :D
[/quote]
amerikan standartı net hızzımız :) ikimizinkide 4mbit :)

[quote name='Bırak Gitsin...' date='09 Kasım 2010 - 17:53 ' timestamp='1289322206' post='912754']
şaka maka bir yana bende şu an 8 mbps kadar 49 tllik tarifeyi kullanıyorum benimde download hızı 300kb ile 400 kb arasında yani 4 mbps ye kadar hızım şu an bu hıza çok şükür ediyorum allah internet hızımızı indirtmesin :D
[/quote]
ttnet müşteri hizmetlerine telefon edip arıza kaydı verin, 1-2 saat kadar bekleyin teknik servis sizi arasın, orada hızınızı sorun büyük ihtimalle düşürmüşlerdir teknik servidekiler 2-4mb olabilir, sonrada " ben 8mb hızımı istiyorum, bana hızımı geri verin." deyin adamla orada biraz ağız dalaşına girin sonunda 8mb internetinize kavuşun.
2 defa bu yola başvurdum, şimdi hızım 950'den aşağıya düşmüyor :D

evet arkadaşlar tek tanınmış yaygın oldugu için halka yaptırım yapıyo benimde sınırsız 1mbps 8mbps yapdiye arıyolar bi bakıyorum internet hızı yerlerde sürünüyo 10k 20k enfazla 50k çıkıyo 1 hafta geçiyo düzeliyo böle devam ediyo şimdide throttle 6 c-ronaldı arkadaşımızda craçk var mkullanıyorum 200k kadar çıkıyo aslında ttnet kimse kullanmasa böle yapamaz kısacası halka yaptırım yapıyo :devil:

[quote name='muharremerd' date='09 Kasım 2010 - 19:01 ' timestamp='1289322669' post='912758']
ttnet müşteri hizmetlerine telefon edip arıza kaydı verin, 1-2 saat kadar bekleyin teknik servis sizi arasın, orada hızınızı sorun büyük ihtimalle düşürmüşlerdir teknik servidekiler 2-4mb olabilir, sonrada " ben 8mb hızımı istiyorum, bana hızımı geri verin." deyin adamla orada biraz ağız dalaşına girin sonunda 8mb internetinize kavuşun.
2 defa bu yola başvurdum, şimdi hızım 950'den aşağıya düşmüyor :D
[/quote]
ttnet anca bundan anlar bence :angry:

[quote name='Bırak Gitsin...' date='09 Kasım 2010 - 18:53 ' timestamp='1289322206' post='912754']
[color="#FF0000"]şu ttnet yüzünden herkes deli - manyak olacak yakında :D[/color] şaka maka bir yana bende şu an 8 mbps kadar 49 tllik tarifeyi kullanıyorum benimde download hızı 300kb ile 400 kb arasında yani 4 mbps ye kadar hızım şu an bu hıza çok şükür ediyorum allah internet hızımızı indirtmesin :D
[/quote]

Beni bu sinirli halde güldürdünya sağol :)

muharremerd

evet para kazansınlar diye şiimdi bişi dicem neyse [kendimi kontrol edebiliyorum allahdan] ttnetle içli dışlı olduk arık tanışlığımız bile var :D

[quote name='nano68' date='09 Kasım 2010 - 18:20 ' timestamp='1289323839' post='912767']
arkadaşlar ben yaz tatiline gidyom kabloları çıkartım o ne mb harcadığımı yazmışlar insaf
[/quote]

ttnetin bir amacı var arkadaşım internet kullanmayan kalmasın diye yapmıştır onu :Q

[quote name='yuhan' date='09 Kasım 2010 - 19:27 ' timestamp='1289327859' post='912800']
8Mbps diyorlar ama hiç ona ulaşamıyor bende onu kullanıyorum ama hiç bir zaman 1Mbps'yi bulmadı ttneti arayınca çözüm yok malesef.Altyapıda sorun var bu altyapı değişmedikçe olmaz...
[/quote]

inş. bizim buraya yavaş yavaş superonline döşenmeye başladı superonline gelirse ttnetin müşteri servislerini arayacağım sizin gibi........ anladınız siz onu diyip hemen superonline arayıp geçeceğim inş. :D

[font="Franklin Gothic Medium"]T[size="2"]tnetten çektiğim kadar başka birşeyden çekmedim.
Yavaşlaması ve çoğunlukla internetin gidip gelmeside cabası.
Uydunet'e geçmeni tavsiye ederim en azından ben öyle yaptım[/size][/font] :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...