Jump to content

Maillerime Bakabiliyorum Fakat Msn Açılmıyor

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bir süredir söyle bir sorunla uğraşıyorum ve en son çare olarak foruma yazmaya karar verdim...

Arkadaşlar msn adresim ve şifrem ile www.msn.com dan maillerime bakabiliyorum fakat aynı işim ve şifre ile msn de oturum açamıyorum

ama diger adresim ile hem msn açabiliyorum hemde maillerime bakamıyorum.

Neden böle olmuş olabilir arkadaşlar msn in açılmaması fakat mail kutusunun açılması yardımlarınız bekliyorum...

Arkadaşlar az önce şifreyi değiştirip tekrar denedim ama olmuyor bu arada Messenger Hata Kodu: 81000306

Başlat çalıştır'a msconfig yazıp başlangıç yöneticisinden Msg'ı başlangıç'tan iptal edin pc'nizi restart ettikten sonra Msg 'ın menüsünden beni unut butonuna tıklayarak tekrar'dan email adresinizi ve şifrenizi girerek tekrar açılıp açılmadığını deneyin.Alternatif olarak Msg'ı tekrar kaldırıp yükleyerek denemenizde sorunu çözebilir.Saygılarımla

---------------------------------------------

Merhaba arkadaşlar bir süredir söyle bir sorunla uğraşıyorum ve en son çare olarak foruma yazmaya karar verdim...

Arkadaşlar msn adresim ve şifrem ile www.msn.com dan maillerime bakabiliyorum fakat aynı işim ve şifre ile msn de oturum açamıyorum

ama diger adresim ile hem msn açabiliyorum hemde maillerime bakamıyorum.

Neden böle olmuş olabilir arkadaşlar msn in açılmaması fakat mail kutusunun açılması yardımlarınız bekliyorum...

Eğer " norton antivirüs " kullanıyorsan ondan kaynaklanıyor ondan kaynaklanıyordur.Ben farklı sistemler kullandım hemen hepsinde aynı sorunla karşılaştım.Anti virüs ayarlarından yapılabiliyor ama şuan hatırlamıyorum.Sana tavsiyem eğer lisanslı değilse anti virüs programını değiştir.

arkadaşlar dediklerinizin hepsini yaptım ama oluyor tek bir tanesi kaldı frmat atıcam bakalım belki o sekilde düzelir bu arada herhangibir antivirüsprogramı kullanmıyorum zaten gerek duymuyorum güvenlik duvarlarıda kapalı açmadım bakalım bi format atalım ne olucak tekrar sizi bilgilendirmeye çalışıcam...

problem hallolmuştur arkadaşlar nasıl oldu bende anlamadım ama format attıktan sonra programları kurdum msn de ise ilk işim açılmayan msn imi denemek oldu ve açıldı... yardımlarınız için teşekkürler arkadaslar...

balıkesirden selamlar hepinize ;););)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...