Jump to content

Sp1 Çıkınca Nasıl Bir Ka7 İstiyorsunuz

KemalALKIN

Recommended Posts

SP1 Çıkınca Nasıl Bir KA7 İstiyorsunuz

Herkesten Yorum Alalım :)

İmzamdada Belirttiğim Gibi SP1' i Bekliyorum

Yorumlarınıza Göre Anket Ekliyeceğim :)

Çamur Atacaklara Duyurulur Lütfen Yorum Yazmayın Sizinki Eleştiri Değil İğnelemek

Eleştirilere Açığım Usluplu İse :)

Saygılar;

KemalALKIN

bu kadar KA7 yeter bize diyorum ben :D

daha çok erken be KEMAL'im, adamlar 2011'in en erken nisanında çıkaracaklarmış, önünde kocamaaan bir 6 ay var, acele etme.

6 ayda 600 fikir değiştirisin.

belli olmaz genede çıkış sızışı sp1 rc çıktığından beri indirmeler kötü konulara rağbet azaldı dikkat edersen çoğu çalışmada böle başkalarındada :)

o yüzden durgunluk iyi değildir diyorum :)

bu gün hızzım yükselicek yükselirse bir ara çalışma çıkarırım senden bi ricam olucak

güncellemeleri nereden bulabilirim tek tek indirmek işime gelmiyor karıştırıyorum hep :)

pm ile yada konuya yazarsan sevinirim :)

bende şuan yeniçeri'nin güncelleme yükleme merkezindekileri indirdim, içini açtım onları entegre ediyorum, 10.10 2010 tarihli. bundan sonra da çıkanları el ile indirir öyle entegre ederim, zaten 1-2 güncellemeyle bir şey kaybetmezsin. bence güncelleme entegre işiyle hiç uğraşma, bunu yapanlar var, onları indir sistemini onun üzerine kur. mesela bu gün çıkan c.ronaldonun çalışması var. oradaki 32 bit ultimate işini görür, konunda da bir teşekkür edersin olur biter.

@atılan - adı üstünde değil mi sürüm adayı kendisi değil, öncekilerde alfa, beta, beta dalga 1, beta dalga 2...., final sürüme kadar gider bu iş.

bu kadar KA7 yeter bize diyorum ben :D

daha çok erken be KEMAL'im, adamlar 2011'in en erken nisanında çıkaracaklarmış, önünde kocamaaan bir 6 ay var, acele etme.

6 ayda 600 fikir değiştirisin.

Kemal'im deyince aklıma yahşi cazibedeki barış geldi bu arada yeni ka7 diğer win modifiyelerinden farklı olsun bence içerisine görsel değişiklikler olabilir ve sağlam bir mac teması ile KAMac 7 çıkarman dileğiyle

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...