Jump to content

Windows 7 Kurulumunda Sabit Hdd Lerimi Görmüyor!

kral1902

Recommended Posts

Arkadaşlar bilgisayarcıya ******ürdüm sata raid yükleyerek yüklemiş w7 yi ama ben bulamadım onu w7 kurulumunda hddlerimi görmüyor maalesef nasıl çözebilirim bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Anakartım ASUS A8R-MX şimdiden teşekkür ederim...

zamanında yanlışlıkla raid yapmıştım evet hatta büyük bi arşivim vardı tamamen gitti:S ama biosuda sıfırlattım bilgisayarcıya o konuda da bi sıkıntım yok başka nasıl halledebilirim bilmiyorum çok araştırdım bir türlü bulamadım bilgisayarcıyada 25 tl format parası vermek zoruma gidiyor açıkcası...

kullandığınız win7 MSDN sürüm mü yoksa oynanmış mı, nasıl yazdırdınız?

bazen yüksek hızlarda yazdırınca sistem diski görmüyor ya da sources içinde setup.exe yoksa yine görmüyor

bence buradan yeni bir sürüm indirip tekrar deneyin ya da eğer elinizde iso'su varsa sistemin nero ile 2x-4x hızıyla tekrar yazdırın.

25 lira bi format için çok değil mi komşunuzun oğluna yaptırsanız bedavaya yapardı. :D

çok düşük hızda yazdırdım arkaadaşlarımdada var aynı dvd onlarda görüyor ben sebebini buldum ama çözümü bulamıyorum maalesef :huh: sorun anakarttan kesinlikle eminim ama sata raid yapamadım anakartı işte sorun bu...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...