Jump to content

Pc Fazlasından Çok Ram Yiyor..?

gozyası

Recommended Posts

e arkada 56 tane program çalışırsa benimki de yavaşlar değil mi?

sistemin gayet normal çalışıyor, bence arka plandaki gereksiz ne kadar program varsa hepsini kapat, sadece AVG, unlocker (kullanıyorsan eğer), IDM (kullanıyorsan eğer) bunlar kalsın.

56 tane programa gerek yok ha bir de windows'un arka planda çalışan uygulamalarını da kapat, en çok onlar yer. şuna baksana 862 tane işleç çalışıyor, el-insaf yani.

e arkada 56 tane program çalışırsa benimki de yavaşlar değil mi?

sistemin gayet normal çalışıyor, bence arka plandaki gereksiz ne kadar program varsa hepsini kapat, sadece AVG, unlocker (kullanıyorsan eğer), IDM (kullanıyorsan eğer) bunlar kalsın.

56 tane programa gerek yok ha bir de windows'un arka planda çalışan uygulamalarını da kapat, en çok onlar yer. şuna baksana 862 tane işleç çalışıyor, el-insaf yani.

dedigin programların hiçbiri yuklu deil kardeş sadece avg,offıce 2010 [Tam kurulum] bunları yukledikden sonra olabilir diye düşünüyorum ama 2.50 gb ramede fazla edki edmemesi lazım işlemcimde 3 Ghz

buda resmi...

adszbrl.png

Edit:56 Program nerden çıktı okadar çalışıyordA benim haberim niye yok arkaplanda çalışan hiçbişi yok ,bunlar hariç duvar kagıdı, tema ve masa üstü simgeleri var okadar,Acaba w7 sp 1 çıktı onu güncelleyerek yuklesem benim w7 bişi degişirmi?

2,5 gb ram a göre normal ben kullanırken 2 gb ramda 1 civarında kullanıyordu...normal yani

İyide bukadar ram yemesi yani ben ram almadan almadan önce 512 mb kullanıyordum ondada w7 yukluydu hiç bukadar fazla ram tüketmiyordu bukadar işlem yapsamda sadece kasıyordu Pc..[çok kasıyordu]

İyi akşamlar arkadaşlar bu kaç günden beri pc aşırı yavaşladı
ram 2.50gb olasına ragmen nedeni sizce nedir.?

Ekran görüntüsü... ,''İnterneti bilerek açtım''

adszrwv.png

bana kalırsa çok fazla yiyiyor bende 2gp ram var 500mb en fazla 600ü geçmiyor.ayrı 3.5 derecelendirmende çok az benim ram 2gp x4 işlemcili amd althon processor kullanıyorum derecelendirme 5.0 ana karta ise 7.1 sistemin diğer özelliklerinide sayarmısın nedir?enran kartı hdd v.s

dedigin programların hiçbiri yuklu deil kardeş sadece avg,offıce 2010 [Tam kurulum] bunları yukledikden sonra olabilir diye düşünüyorum ama 2.50 gb ramede fazla edki edmemesi lazım işlemcimde 3 Ghz

buda resmi...

adszbrl.png

Edit:56 Program nerden çıktı okadar çalışıyordA benim haberim niye yok arkaplanda çalışan hiçbişi yok ,bunlar hariç duvar kagıdı, tema ve masa üstü simgeleri var okadar,Acaba w7 sp 1 çıktı onu güncelleyerek yuklesem benim w7 bişi degişirmi?

3.0 GHz olması önemli değil tek çekirdekli sonuçta

4475.jpg

bu senin resminden aldığım görüntü

4483.jpg

bu da benim az önce aldığım görüntü, firefox'da 7 tane sekme açık.

benimkinde 3gb RAM var seninkinde 2.5gb, bende işlemlerin sayısı 44 sende 56, benim iş parçacıklarım 616 seninkinde 862, bende işleyiciler 13084 sende 22005. gerisine sen karar ver istersen neden kastığına.

dediğim gibi arkaplanda windowsun gereksiz bütün hizmetlerini kapat bunun için gamebooster ya da ASC kullanabilirsin. hizmetlere gelip ne kadar gereksiz gördüğün hizmet varsa elinle kapat

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...