Jump to content

Ülkemden Manzaralar..

BrightBlade

Recommended Posts

bu tür resimler türk insanýn ne kadar aptla olduðunu serðilemek için özenle hazýrlanmýþ resimler bunu kabullenen aptal konumuna düþer ben kabullenmem sadece türklermi bu saflýðý gösteren arasan düðer milletlerin daha fazladýr ama biz kendimizi beðenmiyoruz biz yine saflýðýmýzdan yapýyoruz bunu diðer miletlerden yam yam çýkýyor lütfen bu konuyu sergileyen arkdaþým geçmiþine bi bak bakalým türk tarihine bi bak türklerin ne kadar üstün bir millet olduklarýna bu resimlerin bizlere yakýþmadýðýna :rolleyes:

Goksahan arkadaþým ben sana katýlmýyorum evet resimleri senin gibi derin düþünürsen kötü algýlayabilirsin fakat biliyorsun ki bu ülkede mizah adýna, Türk milleti ile dalga geçilen daha büyük ve daha yaralayýcý þeyler yapýldý söz misal olacak o kadar tv, olaya biraz kara mizah açýsýndan bakarsan senin için daha az hüzün verici olur..

Goksahan arkadaþým ben sana katýlmýyorum evet resimleri senin gibi derin düþünürsen kötü algýlayabilirsin fakat biliyorsun ki bu ülkede mizah adýna, Türk milleti ile dalga geçilen daha büyük ve daha yaralayýcý þeyler yapýldý söz misal olacak o kadar tv, olaya biraz kara mizah açýsýndan bakarsan senin için daha az hüzün verici olur..

iþ benim ülkemin menfati olunca oalylara mizah yoluyla bakamýyorum çünkü herþey benim ülkemi yaralýyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...