Jump to content

Ventrilo Türkçe 3.0.5

aybarsgezmis

Recommended Posts

Eğer arkadaşlarınız ile uzaktan oyun oynuyorsanız ve yazışmaktan sıkıldıysanız bu programı deneyin Genelde ingilizce version oldugu icin biraz kafa karıştırıcıydı rica üzerine türkçeye çevirdim bunu kolay hale getirdim. :shifty:

%95 lik oranı türkçedir tamamen türkçe değildir ama sizin ihtiyacınız olan yerlerin fazlası zaten türkçe çevrilmiştir.

Link : http://rapidshare.com/files/427624564/Setup.exe

Ventrilo Türkçe Nedir : Öncelikle ventrilo belirtilen bir ip üzerinden ağ oluşturup sesli görüşme yapabilmektir.Daha çok Online Oyun ortamlarında kullanılır.Yazışmak yerine sesli olarak uzaktan bağlantı kurabilmek işimizi daha da basitleştiriyor.

Ventrilo Türkçe Kullanımı :

Please register to see this content.
vermiş olduğum link ile setup programınızı önce bilgisayarınıza indirin ardından setup çift tıklayıp kuruluma geçin.

Karşınıza gelecek ekran şu şekildedir.

adszdqf.jpg

Ardından klasörleri çıkartmak istediginiz sürücüyü belirleyin.Ben bu tarz kücük programlar için masaüstünü tercih ediyorum

Uyarı :Çıkartıcağınız yere önce yeni bir klasör oluşturunuz

66191396.jpg

Kurulumumuz bu kadar son deyip masaüstüne oluşturduğu ventrilo türkçe kısayol simgesini çalıştırıyoruz.

89355926.jpg

Ventriloyu çalıştırdık ve karşımıza bu şekilde bir ekran geliyor burada Hepinizin bildigi gibi kullanıcı adına nick veya isminizi yazıyoruz

25244935.jpg

Kanal ismi size verilen ip ve port numaralarını gireceksiniz aç deyip cilt kısmı bizi ilgilendirmez zaten türkçe oldugu için anlarsınız rahatlıkla ... ;)

Emeğe saygı fazla sey degil bir tesekkür :rolleyes:

TeamSpeak ventrilodan herzaman birkaç adım önde oldu halende aynı şekildedir. Ventte sesler çok fazla üst üste biniyor, dahası ses binmelerinden sonra sonsuz döngüye doğru giden iğrenç bir ses kirliliği oluşuyor. Ama ts'de böyle bir sorun olmuyor. Ts çok daha detaylı ve özellikli olsa da kullanımı ventten daha kolaydır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...