Jump to content

Güvenlik Kamerası Ve Uzaktan Izleme

iso_manyak

Recommended Posts

"Lütfen bu siteyi daha sonra yeniden deneyin. Yine aynı sorunla karşılaşırsanız Web sitesi yöneticisiyle bağlantı kurmayı deneyin." bu aklıma bağlanmaya çalıştığın bilgisayarda localhost kurulmuş ama tamamlanmamış yada yapılmamış bir sayfa hatası gibi yani karşı bilgisayarda xp bileşenlerinden ıss kurulu gibime geliyor yada modeme portları yanlış açtın karşıdaki bilgisayara tekrar uzaktan yardım ile bağlanıp portları birdaha ayarla yonlendirmeyi tekrar düzenle

2 yıl önce bende bu işi yapıyordum.. çok hata ile karşılaştım ama bu şekilde hiç bir hata almadım.. farklı bi hata.. eksik port açmış olabilirmisin.. dvr kart ın kullandığı portlar.. 80-9000 9001- 9002 sanırım dvr ler bu portları kullanıyordu ama bazı kartların kendi kullanmak istediği portlar var.. birde webclient yaması var bu yüklümü...

arkadaşım karşı bilgisayara bağlanmak için taemwiever kullanırsan oraya kadar gitmen gerekmez... birde bizdede güvenlik kameraları var.. exp8 de internet seçeneklerinden güvenlik ayarlarını yapman gerekecek..sana önerim teamwiver dir.. uzaktan bakıp sorunu düzelte bilirsin.. kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...