Jump to content

Güvenlik Kamerası Ve Uzaktan Izleme

iso_manyak

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar. firmanın birine güvenlik kamerası kurduk. bunu bilgisayara dvr kart aracılığı ile bağladık. modeme gerekli portlar açıldı sabit ip desteği sağlandı. normalde sabit ip ile nerden girersek girelim açılması gerekiyor ama bu bilgisayarda şöyle bir hata veriyor

Çalışmalar Sürüyor

Erişmeye çalıştığınız sitenin şu an varsayılan sayfası yok. Güncelleştiriliyor veya yapılandırılıyor olabilir.

--------------------------------------------------------------------------------

Lütfen bu siteyi daha sonra yeniden deneyin. Yine aynı sorunla karşılaşırsanız Web sitesi yöneticisiyle bağlantı kurmayı deneyin.

kurmuş olduğumuz bilgisayarın özellikleri kamerayı kaldırabilecek kapasitede. ama servis pack 2 ve internet explorer 6 yüklü idi. ben bunu 7 ye yükselttim ama yime aynı hatayı veriyor. bu konuda çok acil yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

güvenlik duvarı kapalı virüs programı yok. o dükkanda farklı bir pc olmadıgından deneme şansım olmadı. kablolu bağlanıyorum. pikatel ve airties(bu marka modeme çok port açtım hiç bir sıkıntı yaşamadım) birde o istanbulda ben kastamonudayım. devamlı gelip gidebileceim biyerde değiliz.

Peki orda yeniden kurullum yapacak kimse yok mu?Keşke denemeden dönmeseydin kardeş...internetten değilde birde programla bağlanmaya çalış bir dene istersen client vb programlar uzaktan ıp ile bağlanabilmek için...

şöyle diyim. girdiğim ip pc ye ulaşıyor ama bişey engelliyor. ben windows 7 internet explorer 8 den bağlanıyorum o pc de windows xp sp2 ie6 yüklü. bugune kadar hiçbir sp3 de problem yaşamadım. bundan kaynaklanacagını düşünüyorum sadece

clientten bağlanırken. dvr kartın bağlı oldugu pc ye programı kurdukltan sonra şifre ekranı geliyor herangi bir kullanıcı atamadıgımız zaman tamam diyerek giriş yapabiliyoruz ya. onu boş bıraktıgım için clientte bişey yazamıyorum

evet haklısın.Keşke başka bir arkadaş daha yardımcı olmaya çalışsa belki oraya kadar gitmene gerek kalmaz.İnternetten araştır yinede kardeş daha önce aynı hatayı yaşamış olan olabilir.Port ayarlarında da hata olabilir..

pikatel marka modemde denedik bunu bu hatayı verdiği için modemde olabilecegini düşündük airties her zaman bu modemde sıkıntı yapmadıgı için modemi değiştirdik yine aynı hata yani portta bi hata oldugunu sanmıyorum

Osmanlı bilişim internet tarayıcısı ile alakalı bu i7 yükle ve araçlar seçeneklerden güvenlik ayarlarına izin vermen gerekiyor tam hatırlamıyorum ama geçen sene benimde başıma gelmişti kurcaladım int 7 kurdum ve sorunu öyle çözmüştüm.

Sayğılarımla

dediğin ayarlar sanırım activeX ayarları onu izleyecegin ie sayfasından ayarlıyorsun. önce ip adresini güvenli sitelere ekleyip alt kısımdan özel düzey diyosun ordaki activeX lerin parantes içinde güvenli değildirler hariç diğerlerini etkin yapıyorsun. sanırım edim.7 senin demek istediğin bu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...