Jump to content

Türk Telekom 2. Hat

sedicivalvole

Recommended Posts

ben soru soruyorum sizde üstü kapalı soru soruyosunuz =) parayı veren düdüğü belki çalamaz her parayı veren her düdüğü çalabiliyomu yani duruma göre düdük ötmeye bilir belki düdük 2 ötmelik programlandı ve daha önceden 2 sefer öttürüldü şimdi 3 cüye ötmeye bilir mesela :D

bizimki komedi oldu resmen ögrenci evine net bağlatalım dedik hat+ adsl adamlar bağladılar internet acık diyorlar adsl lambası yanmıyor müsteri hizmetlerini hergün aradık nerdeyse hattınız büyük bir ihtimal 8 mbit desteği yok denildi gerekli mercilere ulaşacağız derken birileri geldi hat yok cevir sesi yok dedi oda birilerini aradı yönlendirdi derken 1 hafta sonunda geldiler tamda gidip acmayı beceremediğiniz hattınızı kapatın bari diye cıktıgım zaman!!! , rezillik başka kabloyu bağlamışlar bizimki açıkta sallanıyor 1 hafta aramadıgımız müşteri hizmetleri arıza kayıt kalmadı ttneti veremediği hizmet için kınıyorum..insan bağladıgı hattı denemezmi bizde telefon yok sadece internet için hat aldık ama burda ayın başına ne kadar kaldı veremediği hizmet için 1 aylık para ödeyecegiz buda başka bir rezillik...biz 1 hattı bağlamak için 1 hafta mücadele verdik 2 cisi aman kalsın valla bizim açımızdan :-))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...