Jump to content

Linux Ubuntu Kurulum

farfar12

Recommended Posts

Arkadaşlar Katılım lı olan Driverleri felan otomatik yükleyen ubuntu linkleri elinizde varmı bide exe leri çalıştıran biraz baktım ama karmaşık geldi bu görsel efekt leri felan olan bi link lazım

Torrent olursa çok işime geçer şimdiden teşekkür ederim

Sana anlatim.Ubuntu'da driverların çoğu tanınır ve otomatik olarak yüklenir ama günceli çıkmışsa sana uyarı verir.Exe çalıştırmak ise öyle kolay bir iş değildir wine ile her exe sorunsuz diye birşey yok.Ama ben photoshop cs4'ü 10.10'da sorunsuz kullandım

Yardımlarınız için teşekkür ederim Tnc Xp 3 ün ilk cıktıqında kullanıyordum onda her şey otomatik ti sadece tuşa basmak kalıyordu onun gibimi bu ubuntu da Ubuntunun görüntü kalitesi felanda güzel

bir ara linux ubuntu mint helena 8 görmüştüm ama 10. sürümüne kadar cıkmış cok karmasık birşey yapamadım

Görsel efekti felan olan varsa paylaşırsanız çok iyi olur bide dvd olmasın

32bit le 64 bit i ayıran özellik nedir

"32bit le 64 bit i ayıran özellik nedir"

şu yazıyı google yazıp neden aratmıyorsunuz

http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&biw=1440&bih=739&q=32bit+le+64+bit+i+ay%C4%B1ran+%C3%B6zellik+nedir&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=5b810af750135401

bir de benim verdiğim linki denediniz ve memnun kalmadınız da yenisini mi istiyorsunuz ?

Arkadaşım yanlış anladın beni ben onu indircem sadece internette gördüğüm linux mint helena 8 wardı ondan olan paylaşabilirmi diye istek söledim birda google de yazıp aratınca ne kadar doğru bilgi alırım bilemem çünkü internetin %75 Yalan

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...