Jump to content

Flv Dosyalarını Video Yapmak

teknikdeha

Recommended Posts

bu dosyaları tek bir video nasıl yaparım. 2. resimde görüldüğü gibi hem flv dosyaları hem de ses dosyaları var tüm flv dosylarını ses dosyalarıyla birlikte tek bir videoda birleştirmek istiyorum. sorunsuz nasıl tek bir videoda birleştiririm. sony vegasla önce flavleri sonra sesleri atıp deneyeciğim ama görüntü ses senkronizesi tam olur mu bilmiyorum. ve bu uğraştıracak bir iş . daha pratik bir yol var mıdır.

37314131.jpg

10340337.jpg

Hepsini Allok ile MPG yaparsın önce

Sonra ULead Video Edit Magic programı ile ses senkronizasyonu yaparsın

Ardından copy/b komutuyla butun videoları birleştirip tek dosya haline getirebilirsin .

ulead ile hepsini tek işlemde yapabilir flv lerin hepsini ulaeda atar altlarına sesleri ekler ve hepsini tek video ya dönüştürebilirsin bu yüzden direk uleadı önerdim

flv dosyalarını görmüyor bu ulead. format falan deyip dosyaları almıyor. flv dosyalarını toplu olarak convert edecek bir program olsa bari. nette olanlar genelde tek tek yapıyor. şöyle flvleri ekleyip toplu convert edecek bir program var mı

total video converter ile yapabilirsin

bu sadece format çevirir...

.adobe premiere işine yarayabilir......

Please register to see this content.

bu sitede eitimleri var zaten kullanımı basit...sesleri video ile eşzamanlı yerleştir halleder...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...