Jump to content

2 Adet Program Lazım

surmeli-66

Recommended Posts

Arkadaşlar Yaf bu yeni çıkan laptoplar için güncel bi driver paketi varmı?

500 gb hdd sadece C şeklinde Bölümlenmiş? Bunu C-D Yapmak İçin Bi Program varmı Elinizde

Yardımcı Olursanız Sevinirim TŞKRLR TNCTR

Akadaşım ilk önce sesli harflerimi kullanmalısın bence bilgisayardan önce bu derdine bi çare bulursan herkes seve seve yarımcı olacaktır.

Cobra Driver paketi şu an var

C bölümlemek için de

Partition Magic kullan

Silver kim :)

Sen ne kullanıyorsun bana söyle bende kullanayım :)

Kafan iyi uçuyorsun :)

Dediğim programları kullan

Bu kadar gitmeyelim arkadaşın üstüne

Hata yapmış olabilir ama bu kadar gitmemek lazım

Ki saysam senin de Türkçe kural ihlalin vardır Galetis .

Yapmayalım bu kadar ..

asla driver yedekleme programlarını önermem çalışmıyor denedm ben :) yedekliyor tekrar kurdurmaya calısıyosn olmuyo

driver için driver pack solutions önereblrm..

ama ekran kartını her zman güncel olanını indirip kur bilgisayarına

hdd bölümlendirmeye gelincede

2 yolun var....

1- bilgisayarım-yönet-disk yönetimi-500gb bölüme sag tıkla birimi küçültten yapablrsn daha önce 6 kere yaptm bunu hatasız ama win7 bnmki... xpde varmı bu özellik bilemem..

2- partition magic öneririm bu konuda en tanınmış programda diyeblrm

kolay gelsin teşekkürler butonu yeterli olacaktır

1-Güncel ve yeni çıkmış laptop yani dizüstü pc lerine ait sürücü vs programlar alttaki linkten bulabilirisiniz.

http://www.notebook.gen.tr/

2-Büyük boyutlu disk bölümlendirme işlemleri için xp kullanıyorsan sisteme ayarlanmış diski bölmen için

en sağlıklısı formatla bölmen.Çalışan sistem üzerinde @sergen_1993_12 arkadaşın dedikleri gibi programsız

biçimlendirme yapabilmen için deneme ve yanılma metodu ile uygulayabilirsin.Sistem çalışırken bu işlemleri

yapamaz isen partition magic gibi muadil programları itinalı ve dikkatli kullanarak çözüme ulaşabilirisin.

Yanlış bir hata yaparsan HDD inde hasar yapabilme olasığı yüksektir.Selametle kalınız.

siz türkçeyi doğru kullanmayı biliyonuzmu da konuşup duruyorsunuz olabilir bi hata ne var bunda uzatıyon yardımcı olacaksan mesaja cevap ver olamayacaksan buna sen karışma da yönetim karar versin seni ilgilendirmez nasıl yazı yazdığımm . Adamı sinir ediyonuz o kadar kurallı yaşıyorsun madem önce ahlak kuralına ve nezaket kuralına uymasını bil haddini ve yerini bill.. herkes kendini bişi sanıyor

Dj_Demir TeşekküR Ederim desteğin içinn

siz türkçeyi doğru kullanmayı biliyonuzmu da konuşup duruyorsunuz olabilir bi hata ne var bunda uzatıyon yardımcı olacaksan mesaja cevap ver olamayacaksan buna sen karışma da yönetim karar versin seni ilgilendirmez nasıl yazı yazdığımm . Adamı sinir ediyonuz o kadar kurallı yaşıyorsun madem önce ahlak kuralına ve nezaket kuralına uymasını bil haddini ve yerini bill.. herkes kendini bişi sanıyor

Dj_Demir TeşekküR Ederim desteğin içinn

bunu yazdığına göre sen kendini bişey sanıyo olman lazım ....tavsiyem TNC Google ikisini ayrı ayrı ara bulursun...

Arkadaşlar bakım ben gerginlik yaratmak için söylemedim @surmeli-66 arkadaşımızdan da özür dilerim bilmişlik taslamak gibi oldu biraz yalnız herşeyden önce bu dediklerimiz forum kurallarıdır hiç bişey olmazsa uyarı alabilirsiniz bu konu üzerine daha fazla tartışmaya gerek yok.

Ya kardeş bu güzel türkçe değil bu bir imla kuralı yazım kuralı bi hatadır ola bilirde herkes bişi yazmış tamam biri uyarı yapmışda daha ne siz karışıyorsunuz? iki kişi konuşuyor üçüncüye düşen belli arkadaş uyarısını yapmış siz diğer konuşanlar bişi biliyorsanız yardımcı olun da kendinizi gösterin herşeye zıplayarak değill .

Ya kardeş bu güzel türkçe değil bu bir imla kuralı yazım kuralı bi hatadır ola bilirde herkes bişi yazmış tamam biri uyarı yapmışda daha ne siz karışıyorsunuz? iki kişi konuşuyor üçüncüye düşen belli arkadaş uyarısını yapmış siz diğer konuşanlar bişi biliyorsanız yardımcı olun da kendinizi gösterin herşeye zıplayarak değill .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...