Jump to content

Pc Donması

gosth6666

Recommended Posts

ekran kartının driver'ını güncellemeni tavsiye edebilirm bunu dene olmassa tekrar dön ve son olrak asus anakartın söylediği sıcaklıklara sakın güvenme bunca zaman o kadar asus anakart gördüm ve test ettim 30-35C olan sıcaklığı 75 C gösterebilen muhteşem bir anakrttır...:):):)

arkadaşlar benim pc de donuyo oyun oynarken video izlerken bazen ekrankartı 512 mb ekrankartı temiz olmadıgı zaman donuklur yaparmı benim sd kullanımı oyun oynarken 500 mb filan çıkıyo cpu kullanımıda enfazla 30 civarlarına çıkıyo sizce sorun neyde şimdiki işletim sistemide tncxpsp3 kullanıyom

cpu c 37

Bilgisayarım pes2010 full çözünürlükle oynadım tıkanma yapmadı film izledim donma yapmadı sadece online oyun ve faceden msela bir videodan donma yapıo sizce bu donmanın sebebi internet olabilirmi yardımlarınızı bekliyorum...

Bilgisayarım pes2010 full çözünürlükle oynadım tıkanma yapmadı film izledim donma yapmadı sadece online oyun ve faceden msela bir videodan donma yapıo sizce bu donmanın sebebi internet olabilirmi yardımlarınızı bekliyorum...

kesinlikle internet hızındandır ortak kullanıyorsan yapar,1 mbit se yapar ......

Ramlerin yerinin değiştirilmesi, hard disk in doluluk oranını artması, arka planda çalışan öğelerin artmasından dolayı bir donma olabilir. Daha da kötü bir olay söyleyeyim işlemcin aşırı çalışmaktan dolayı ısınabilir. Bios tan sıcaklığı yeniden ayarlaman ya da en iyisi uzun süreli de kullanıyorsan da bir format atmak çözüm olabilir ayrıce sorun ekan kartında olabilir kolay gelsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...