Jump to content

Ses Hizmeti Çalişmiyor!

berkx10

Recommended Posts

HERKESE MERHABA.SESLE İLGİLİ CİDDİ BİR SORUN VAR

KISACA SORUNU ANLATMAK GEREKİRSE

ARKADAŞLAR "TuneUp Utilities" PROGRAM KURDUM..MASAÜSTÜNE 2 TANE KISAYOL OLUŞTU.BUNLARDAN "TuneUp 1-Click Maintenance" ADINDA OLAN KISAYOLU ÇALIŞTIRDIM.TARAMA YAPMAYA BAŞLADI.TARAMA BİTTİKTEN SONRA PC YENİDEN BAŞLAT DEDİ BENDE BAŞLATTIM.DAHA SONRA AÇILIŞTA SANKİ FORMAT ATILMIŞ GİBİ MASAÜSTÜNÜZ HAZIRLANIYOR YAZISI ÇIKTI..

MASAÜSTÜNDE HİÇBİR KISAYOL VE KLASÖR KALMAMIŞTI.TARAYICIDA OLAN YER İMLERİ KAYBOLDU.BAZI PROGRAMLAR DEVRE DIŞI KALDI.

DAHA ÖNCE "cursorfx" ADINDA BİR PROGRAM ÇALIŞTIRMIŞTIM.AYNI ŞEY YİNE PC DE OLMUŞTU.

ARKADAŞLAR SİZDEN SADECE SES İLGİLİ PROBLEME IŞIK TUTMANIZI İSTİYORUM.FORMATSIZ ÇÖZÜM YOLLARINIZI BELİYORUM..

VİSTA KULLANIYORUM..

TARAMA EKRANI

tuneupo.jpg

HİZMETLERE GİRİP "Windows Ses"İ BAŞLAT DEDİĞİMDE AŞAGIDAKİ UYARI GELİYOR."Hata 1068: Bagımlılık hizmeti veya grubu başlayamadı "

dbdbdbdbdb.jpg

SES İLE İLGİLİ SORUN BAŞLAT ÇUBUGUNDA ÜZERİ ÇARPIU İŞARETLİ

ddvdv.jpg

SADECE SES KISMI İÇİN ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.

SES KISMINI AÇARKEN AŞAGIDAKİ UYARI GELİYOR."EVET" DİYORUM DEGİŞEN BİRŞEY YOK..

fbfbfhbn.jpg

NETTE BİRAZ ARAŞTIRDIM ÇÖZÜM BULAMADIM.ÇALIŞTIRAMADIM.TEK UMUT SİZDEN

EMEGİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

UMARIM SORUNU ÇÖZECEK BİR BABAYİĞİT ÇIKAR..

dbdbdbdbdb.jpg

masaüstüm kaybolmuştu.masaüstüm "C:\Windows\System32\config\systemprofile" konumuna gelmişti.masaüstü eski yerine getirdim kalan tek sorun ses ile ilgili problem .

1.Donanım sekmesinden baktın mı

Belki devri dışı bırakılmıştır ?

2.Eğer donanım seni kurtarmaz

Birde Conficker diye google'de aratıp bakabilirsin .

Aklıma bunlar geliyor şu an .

arkadaşım denedim fakat çözüm olmadı.ayarlarım burdakidaki konuma geldigini fark ettim "C:\Windows\System32\config" masaüstüm, Belgeler,AppData,Bağlantılar vs. diger bazı ayarlar "systemprofile" klasörünün içindeydi."systemprofile" klasörü içindekileri kopyaladım ve gerçek konumuna yapıştırdım.bazı sorunlar çözüldü yer imleri falan geri geldi.digerlerinide hallesebilsem seste gelebilir diye düşünüyorum..

ayarların geldiği konumdaki dosya ve klasörler

adszvv.jpg

DİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

ses kartı kullanmıyorum.kullandıgım program "TuneUp Utilities" temizleme taraması yaptıktan sonra sorun çıktı.en üstte resimde görüldüğü gibi.

:ph34r:

Ses kartı Kullanmıyorum diyorsun

Ve ses sorunuma çare bulun diyorsun .

:/ Gerçekten ilginç ..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...