Jump to content

Y. Dudullu - Kayışdağı Ulaşım

Ultimatefe

Recommended Posts

valla efe kardeş ben tavukçu yolunu bilmiyom ama yeditepe ünv. nin yanından ve yakınından geçen kadıköy otobüslerinin numarasın ı veriyim :) orada oturup göztepede okumuştum 7-8 sene evvel :) kadıköyden kalkan arabaları söylüyüm sen onlardan oradan geçenleri seç :)))

--19s sarıgazi otobüsüne binip kayışdağı dörtyolda inip yukarı doğru 5 dk yürümen gerekir.

--14s sultanbeyli otobüsüne binip kayışdağı dörtyolda inip yukarı doğru 5 dk yürümen gerekir.

--315 (numarasını yalnış hatırlamıyosam) kayışdağı otobüsü dibinden geçer

--19k kayışdağı otobüsü dibinden geçer.

-- yanından geçen bi de dolmuş vardı ama onun nerden geldiğini ve ismini hatırlamıyorum.

--14çk vardı bi de yanlış hatırlamıyosam.

bunlardan biri sizin oradan geçiyosa ünv. ye yakın yerlerden geçiyolar.

geç kalmadıysak tavukcu yolu imes yap ordan gelen dudullu bostancı olan mınubusune bın ama kayıgdagı yazana bın yedıtepemı dıye sor yoksa çiftlık arabasına bınersın ısın bıraz zorlanır donuştede yedıtepe den dudullu mınubusune bın dudulluda ın durakdan tavukcuyolu mınubusune bın :)

kaç senedır bu sıteye uyeyım arada gırıp cıkarım mesajlarım sayılıdır :)) bunu bılmıyordum ben 3 vesayıt yapıyorum ıse gıtmek ıcın çekmeköy den dudullu dudulludan bostancı bostancıdan şaşkın bakkal mınubuslere o kadar alıstım ki :)) yardımcı olayım dedım terslemedıgınız kalmıştı :))

ouuyy terslemek miiiğğ hiç öyle bi amacı yoktu o iletinin ya :/ noldu bizim mizah anlayışımıza...belki biraz smileylerle süslersem espri olduğu anlaşılır:

üniversite öğrencisi adam özel üniversiteye gitse de garibandır, minibüse binmez.IETT onun için bi' kurum değil yaşam alanıdır, candır canandır. :dribble::rolleyes::shifty:

1- Tavukçuyolundan geçen 320A ya binip Türkiş bloklarında ineceksin

2- Ordan geçen 14B, 14ÇK, 14S, 19D, 19S den birine binip Kayışdağı Cadesine çıkıcaksın (burdan otobüsler sağa dönüyor sen sol tarafa gideceksin sağa dönüşte hemen inip karşı caddeye geçeceksin)

3- Ordan geçen otobüsleri tam hatırlamıyorum ama 19K olabilir, bir de minibüsler var yada yürüyeceksin.

156g45h.jpg

İşin baya zor. :huh:

Yeditepe üniv. 256 taksim şişli, 19 kadıköy-kayışdağı(ferhatpaşa) ve 19c, 133f otobüsleri çıkar. Minibüs kadıköy-k.bakkalköy , dudullu-bostancı, kartal yeditepe, ve sultanbeyli-yeditepe minibüsleri çıkar. senin işine yarayabilecekler dudullu minibüsü ve 256 dır. 256 yı tavsiye etmem saatte 1 :D geliyor. biraz tavanvay ve dudullu minibüsü :D

Yeditepe üniv. 256 taksim şişli, 19 kadıköy-kayışdağı(ferhatpaşa) ve 19c, 133f otobüsleri çıkar. Minibüs kadıköy-k.bakkalköy , dudullu-bostancı, kartal yeditepe, ve sultanbeyli-yeditepe minibüsleri çıkar. senin işine yarayabilecekler dudullu minibüsü ve 256 dır. 256 yı tavsiye etmem saatte 1 :D geliyor. biraz tavanvay ve dudullu minibüsü :D

Arkadaşım bu saydıklarınızın hiç birisi arkadaşımıza uymaz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...