Jump to content

500 Tl Civarı Telefon Tavsiyesi

Sirius

Recommended Posts

5800 alıyorum o zaman hepsiburadadan arkadaşlar teşekkürler tavsiyeler için.

Hayırlı olsun.

İlk aldığınızda gelen yazılımda pek çok özellik olmayacak, tam performans alamayacaksın. Kinetic Scroolling (Parmakla sürükleyerek kaydırma) bile olmayacak. 

Yazılım güncellemek ilk yapılması gereken şey olmalı ;)

ben tuşlu telefon hastasıyım dokunmatik te4lefonları sevmeyen biriyim ve sana ya SONY ERİCSSON W715 YADA 705 ozellıklerı aynı zaten bu ıkısı yada

Please register to see this content.
bu urunu onerırım kamera ve ses sıstemı olarak cok ıyı bence ben vodafonenın verdıgı w715 kullanıorum ve gayette hoş telefon

Mesaj Çok Sık Atarım Çok Konuşmam Bir de Face e Girerim.. Dokunmatiklere Kötü Bakıyorum ya....

Edit : 6600 slide mı alsam 5 mp kamerası da varmış? Ama Wi-fi da istiyorum... :(

Hayalimdeki Telefon : 5 mp Kamerası olucak, Dokunmatik Değil, Sürgülü Olabilir, Sağlam Hopörlörlü, Wifi lı, Sd kartını bluetooh u falan söylememe gerek yok herhalde... Fiyatı Maximum 500...

Arkadaşlar bende 500 lira civarı almayı düşünüyorum ama dokunmatik değil ve 0 olucak? önerileriniz? Teşekkürler......... :shifty:

Edit: Az bi Para Daha Biriktirim 16 Gb x6 Alırım o zaman son darbe :D

N79 öneririm sağlam ve özellik bakımından çok iyi bir telefon

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar nokia 5800 aldım yazılım güncellemesi yaptım. Opera mobile yükledim şimdilik vede haritaları yalnız flash gerekli diyor google videoları için ayrıca youtube a girmiyor. Yalnız arkadaşların telefonları giriyor youtube a.

ayrıca kılıf vede ekranı korumak için ne önerirsiniz?

5800'ın flash kısıtlaması var. Her flash dosyasını desteklemiyor. Dolayısıyla videolarda sorun çıkarıyor.

DNS ayarlarını yaptıktan sonra m.youtube.com adresinden youtube mobile'a erişim sağlayabilir ve videoları izleyebilirsin. Onun haricinde Youtube için program var ama hiç kullanmadım. Adını hatırlamıyorum şu an :) Cepten video bana göre değil ya :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...