Jump to content

Tablet Pc Ler Hakkında

db73

Recommended Posts

Selamlar

Yeni bir Tablet PC almayı düşünüyorum daha çok Adobe DW , PS ,Flash, Corel Draw tarzı programları kullanabilmek için iyi performasn sağlayacak tablet pc bakmaktayım.Önereileriniz ne olur donanımsal olarak özellikler ne derece olmalıdır.Dell önceliğimdir.Tablet PC dışında bu programları kullanabileceğim bir notebook önerebilir misiniz. ? Teşekkürler...

Selamlar

Yeni bir Tablet PC almayı düşünüyorum daha çok Adobe DW , PS ,Flash, Corel Draw tarzı programları kullanabilmek için iyi performasn sağlayacak tablet pc bakmaktayım.Önereileriniz ne olur donanımsal olarak özellikler ne derece olmalıdır.Dell önceliğimdir.Tablet PC dışında bu programları kullanabileceğim bir notebook önerebilir misiniz. ? Teşekkürler...

Bu ürünü bi incelemeni tavisye ederim ayrıca ısrarla tavsiye de ederim...

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...

Selamlar

benim keysmart kt1760c tablet pc m var dilerseniz :)

dokunmatik ekran xp tüm programlar kurulu

birçok programlar ı var beğeneceğinizi sandığım üzerinde yüklü

bende severek kullanıyorum

satabilirim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...