Jump to content

[2 Şey Arasından Kararsız Kaldım-Okul]

gozyası

Recommended Posts

ben acık meslek lısesınde okuyorum gecmesı kolay ama unıv dusunuyorsan normal oku derım cunku acık ogretımdekı cıkan derslerler unıv de cıkan dersler daglar kadar fark var sımdı dersaneye gıdıyorum mezun olacam lıseden ama dersanedekı dersler kazık gıbı gelıyo kendını ıyı hıssetmıyorsun hoca bı sey anlatıyo anlamıyorsun alt yapı olmadıgı ıcın sozun kısası unıv okuyacaksan normal orgun egıtım yap unıv okumuyacaksan normak acık meslek oku o daha kolay

valla benim kardeşim hem dışardan okudu hem çalıştı, suan ilahiyat son sınıf seneye işallah mezun olacak, peki senin kararın bellimi anladığım kadarıyla senin kararın dışardan okumak

Evet fazla vaktimde kalmadı bugun gittip kaydolmam lazım annem yok diyo şiimdi biraz konuşuyoruz bi tarafdanda burda gelen yanıtları okumaya çalışıyorum.

Öncellikle iyi günler arkadaşlar.

Benim kararsız kaldıgım şeybu...Ögrenim Hakkında

Kısaca özetleyeyim.

Ben arkadaşlar ikişey arasında takılıp kaldım açıkdanmı okusam normalmi(Bu arada ben 1 sene sınıfta kaldım)açıkdan okusam lise 1de kaldım 2den düz devam edebiliyormuşum ama annem ve akrabalar düz git diyo yani normaL, bende diyorumki bak anne ben normal okulda kendimi iyi derslere vermiyorum bende dikat dagınıklıgı var düzgün derse konssentre olamuyorum ve en çok kötü yanım arkadaşlar tanışmayabile çekiniyorum açıkcası:D ve büssürü yanım var ama burda açıklayamam.Evet arkadaşlar LÜTFEN yardım edin arkadaşlar ÇOK kararsız KALDIM.

ben acık meslek lısesınde okuyorum gecmesı kolay ama unıv dusunuyorsan normal oku derım cunku acık ogretımdekı cıkan derslerler unıv de cıkan dersler daglar kadar fark var sımdı dersaneye gıdıyorum mezun olacam lıseden ama dersanedekı dersler kazık gıbı gelıyo kendını ıyı hıssetmıyorsun hoca bı sey anlatıyo anlamıyorsun alt yapı olmadıgı ıcın sozun kısası unıv okuyacaksan normal orgun egıtım yap unıv okumuyacaksan normak acık meslek oku o daha kolay

Gelki bunu bizimkilere anlat sanki onlar okicak okadar heveslilerki :D Gerçi onlara hak veriyorum ama bennormal yapapıyorum yha

''Bir of çeksem karşıkıdaglar yıkılcak''

düz bir şekilde açık fikirli oku

Öle yapcam gibi gözüksede ben kararımdan şaşmam ama annem önüme geçince işde ozaman benim için herşey duruyo evet tamam normal bir şekilde okuyacagım çünkü üniversteye gitmek İSTİYORUM yardımlarınızdan dolayı Sağolun.Saglıkça Kalın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...