Jump to content

Windows 7 Ekran Kartı Sorunu

muhammet61

Recommended Posts

İyi geceler arkadaşlar. bir arkadaşımın bilgisayarına yeni windows 7 kurdum. kurulum sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadım. ayrıca aynı dvd den başka pclerde de kurulum yaptım yani dvd de herhangi bir sorun yok. Sanırım ekran kartındandır ekran çizgi çizgi olup donuyor bilgisayar reset atmadan düzelmiyor. her zaman olmamakla birlikte genelde java tabanlı oyunlarda oluyor. işlemcisi fena değil ve ati 2530 64 mb bir ekran kartı, 1gb da ram var pcde. forumlarda araştırdığım kadarıyla sürücüden kaynaklanıyor olabilir deniliyor fakat bir sürü sürücü denedim hala aynı sorunla karşılaşıyorum. bu konuda bilgisi olan ustalarımdan yardım istiyorum. şimdiden teşekkür ederim...

Bilmiyorum ama ekranın çizgi çizgi olması power supply ile alakalı birşey donanım çakışması olabilir webcam felan varsa çıkartıp deneyin birde

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. web cam olmadan veriyor hatayı. ondan değildir sanırım. bir ara forumlardan birinde ekran kartı sürücüsü ile java yazılımın çakıştığını okumuştum. düzgünleştirme ayarları varmış bazı ekran kartlarının ama bu ekran kartında böyle bir ayar göremedim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...