Jump to content

Asus P5B Anakart

bad_boy_0052

Recommended Posts

arkadaşlar benim emektar ın üzerinde asus p5b anakart var ekran kartını ve powersupply yi yenilemek istiyorum ama en iyileri hangileri olur bilmiyorum donanım konusunda pek bilgimde yoktur ztn ve bu konuda sizlerden yardım istiyorum en fazla hangi özelliklerde olan ekran kartlarını destekler ve powersup olarakta nasıl birşey almalıyım ??? bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim tşk. şimdiden

walla hocam bütcem 400-500 civarı her 2 parça için işlemci olarak üstünde dualcore 2.80 işlemci var ama ekran kartı olayına girince hiçbir bilgim olmadığından sizlerden yardım istemek aklıma geldi inş. arkadaşlarda gerekli duyarlılığı gösterirlerse çok yardımcı olurlar

desteklermi benim bilgisayar ? eğer desteklerse aynı kartı başka arkadaşlarda tavsiye etti ama destekleyip desteklemediği konusunda şüpheye düştüm neleri destekleyip neleri desteklemediğini bilmediğimdende burdaki bilgili arkadaşlara danışmak istedim rasgele birşey alıp sonra başım ağrısın istemiyorum özellik olarakta çok güzel tavsiye ettiğin kart çok tşk. diğer arkadaşların tavsiyeleri nasıl olucak bakalım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...