Jump to content

Mem-U Zin - Kürt Filmini Arıyorum

gozyası

Recommended Posts

Arkadaşlar iyi günler ben bi film arıyorum ta eskilerden bir kürt film mi ismide

''MEM-U ZİN'' okadar sitelere üye oldum link kırık çıktı hata verdi girmedi büssürü şey oldu, sizin arşiwinizde varsa veya gördüyseniz upload edermisin veya linki direk bana verin.İnanın ogun benim günüm olacak.Şimdiden teşekürler kolay gelsin

Bune filmmiş yha internetden bakmadıgım site kalmadı, yha link kırık yada eksik yada görüntü kalitesi oldukça düşük :Z

DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine 289kcyd.jpg Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz.

bir ara kanalardan çıkıyordu bi araştır internete bulamasan kurtçe araştır googleden ordan da bulamadın yayınlayan kanalarla irtibata geç elbet bulunur

buyur ben bi araştırdım bu çıktı bi bak sende bu dilse araştırmaya devam edeyim

Please register to see this content.

bir ara kanalardan çıkıyordu bi araştır internete bulamasan kurtçe araştır googleden ordan da bulamadın yayınlayan kanalarla irtibata geç elbet bulunur

buyur ben bi araştırdım bu çıktı bi bak sende bu dilse araştırmaya devam edeyim

Please register to see this content.

Böle izledim ama kürtçe yarısını anlıyorum yarısını anlamıyorum,zati youtubeden izledim.Ama ben normal partsız bir şekilde ve türkçe ve görüntü kalitesi iyi ise indirip arşiwe admak istiyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...