Jump to content

Format Atarken Sorun

byfire

Recommended Posts

Elimde Bir bilgisayar var yapmadığım kalmadı öncelikle yaptıklarımı tek tek yazıcam...

bilgisayar format atarken donuyor..ram değiştirdim..olmadı hdd değiştirdim..olmadı..dedım powerda bı sorun olmasın

o da olmadı hadı dedım format cd sı bozuktur 3 tane elımde var 1 tanede sıteden ındırdım aynı sorun var...acaba anakarttan mı ?

Elimde Bir bilgisayar var yapmadığım kalmadı öncelikle yaptıklarımı tek tek yazıcam...

bilgisayar format atarken donuyor..ram değiştirdim..olmadı hdd değiştirdim..olmadı..dedım powerda bı sorun olmasın

o da olmadı hadı dedım format cd sı bozuktur 3 tane elımde var 1 tanede sıteden ındırdım aynı sorun var...acaba anakarttan mı ?

bence bir de cd romu değiştir büyük ihtimalle okumada hata var madem cd ler yeni..

ankartta sorun olsa donana kadar bile çalışmazdı

anakart sorunu olacağını sanmıyorum...bende de aynı sorun cıkmıstı...ancak formatı tekrar tekrar baslattıgımda kendiliginden çözülmüstü...yalnız birkaç kere formatı bastan atmak zorunda kalmıstım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...