Jump to content

Dvr Camera Sorunu

betenabeki

Recommended Posts

selamünaleyküm arkadaşlar benim şöyle bır sorunum var ılgilenırsenız teşekkürü bir borç bilirim;

DVR-9404A DVR KART kullanıyorum kasaya takıyorum drıverınıde yukluyorum xp sistemı kullanıyorum sp3

pc açılıyor fakat tamda kameralar açılacakken pc yı donduruyor ve kameralar açılmıyor oylece donup kalıyor.

kameraların kablolarını takmayınca pc de kesınlıkle donma olayı yok.

sistem ozellıklerı

atı hd 3450 512 ekran kartı

512+256 ram

2.40 işlemci asus anakart

yardımlarınızı beklıyorum

not ana makınaya takınca kameralarda sorun kesınlıkle yoktur...

Anakartınızın Chipseti nedir acaba eğer VİA chipsetli ve AMD destekli bir anakart ise bu tür anakartlarda sorun verebilir ve ayrıca ekran kartlarının 256 MB üstü olmaması önerilir, Monitörünüzün ayarları 16 Bit Renk, 1024x768 Çözünürlükte olmalı bunları bi kontrol edin sonra başka sebeplere de arayabiliriz

Anakartınızın Chipseti nedir acaba eğer VİA chipsetli ve AMD destekli bir anakart ise bu tür anakartlarda sorun verebilir ve ayrıca ekran kartlarının 256 MB üstü olmaması önerilir, Monitörünüzün ayarları 16 Bit Renk, 1024x768 Çözünürlükte olmalı bunları bi kontrol edin sonra başka sebeplere de arayabiliriz

evet arkadaşım anakart asus p4v8x-x tır işlemci intel

ekran çozünürlülüpğü 1024 e ayarlı zaten yapmam gereken birşey varmı yoksa bu pc de çalışmazmı yardımlarınızı beklıyorum sevgi ve saygılarımla...

Valla hocam benim aklıma bi de diğer makinedeki donanımları alıp sorun veren makinede denemek geliyor ram ekr. kartı ve işlemciyi uymluysa tabi diğer makineye taşıyın eğer bu parçalar burada sorun vermeden çalışırsa o zaman hangi parçada sorun onu anlayabiliriz, tek tek test edip bakmamız lazım uzun iş ama çözüm böyle bulunabilir. Donanımsal bi sorunla karşıkarşıyayız çünkü.

kardes aynısı bende oldu neler cektim neler.tabi illaki sendekide aynı sorun olcak değil bendeki çözüm söyleydi.açıldıktan sonra hemen donuyodu kalıyodu,zaten baslangıcta acıldıgı için hiç bişe yapamadan donuyodu.öyle ugrsas falan derken,birde renksiz kurulum yaptım düzeldi,ozaman donma yok,fakat tekrar renkli kurunca yine donma oldu.şimdi sorun anakartta cıktı baska bir pcde denedim sorun falan kalmadı,bendeki sanırım anakarttaki yuvası bozuktu,çünkü sistem özelliği suan çalısan pcden üstün bir pc idi,neyse sorun anakarttaki yuvada cıktı ben derim ki önce hemen sen bi tane baska pcden dene,yada önce benim gibi bi renksiz kur dene ozaman donma olmuyorsa aynı bendeki sorun vardır sendede.

kardes aynısı bende oldu neler cektim neler.tabi illaki sendekide aynı sorun olcak değil bendeki çözüm söyleydi.açıldıktan sonra hemen donuyodu kalıyodu,zaten baslangıcta acıldıgı için hiç bişe yapamadan donuyodu.öyle ugrsas falan derken,birde renksiz kurulum yaptım düzeldi,ozaman donma yok,fakat tekrar renkli kurunca yine donma oldu.şimdi sorun anakartta cıktı baska bir pcde denedim sorun falan kalmadı,bendeki sanırım anakarttaki yuvası bozuktu,çünkü sistem özelliği suan çalısan pcden üstün bir pc idi,neyse sorun anakarttaki yuvada cıktı ben derim ki önce hemen sen bi tane baska pcden dene,yada önce benim gibi bi renksiz kur dene ozaman donma olmuyorsa aynı bendeki sorun vardır sendede.

yok kardeş yok olmuyor ya yokmu yardım edebılecek arkadaşlar kesınlıkle bu pc de olmaz derseniz bu pc yı satacam olacaksa yardım edın lütfen...

pcnin özellikleriyle alakası yok satmana gerek yok,benim suan calıstırdıgım dandirik makina,sorun dediğim gibi olabilir aynı özellikteki farklı bir makinada dene derim.kolay gelsin

evet keşke olsaydı aynı özellıklte farklı makınam ama yok dıger makınalarım hepsı sıfır onlarda denedim dvr kartını sorun yok süper çalışıyor bende bu makınayı kamera için almıştım ama malesef sorun verıyor açıldıgında donup kalıyor ve ben hala çözümünü bulamadım :(

diğerinde çallısıosa büyük ihtimal aynı sorundur bende başka makinada çalıstırıyorum suan ana makinada olmadı bi türlü,ekran kartı aldım sırf onun için,ram aldım ama nafile .çalışmadı ya anakartın yatağı bozuktu yada anakartta uyusmuyo gibi bi sorun oluyodu.şuan ayrı bir pcde çalıstırıyorum

diğerinde çallısıosa büyük ihtimal aynı sorundur bende başka makinada çalıstırıyorum suan ana makinada olmadı bi türlü,ekran kartı aldım sırf onun için,ram aldım ama nafile .çalışmadı ya anakartın yatağı bozuktu yada anakartta uyusmuyo gibi bi sorun oluyodu.şuan ayrı bir pcde çalıstırıyorum

evet dostum araştırdım VIA ÇİPSETLI OLDUGUNDAN uymuyor gıbı görunuyor bunuda araştırınca öğrenmiş oldum .:((

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...