Jump to content

Nokia 5800 Expresmusic Versiyon Sorunu

buferhn

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar nokia 5800 expresmusic kullanıyorum telefonumun son yazılımını yukledım yane versiyon 40 dı ben version 51 e cıkarttım ama telefon kasmaya basladı o yusden tekrar version40 a döndürmek istiyorum format attım gene olmadı formatı *#7370# den yaptım tel acıldı hala version 51 Acaba nasıl tekrar döndürürüm tamamen fabriba çıkışı gibi yapabilirim ?

c6 nokianın başka bir telefonudur ancak c6 modelindeki firmware 5800 a yüklenebilmekte bu firmware çok hızlıdır ama şarj süresi en fazla 2 gün dayanıyor(oyun falan oynamazsan)

oyun filan diil ama rahat qunde 200 300 msj atan bırıyım

orasını bilemiyorum artık ben günde en fazla 10 mesaj atıyorum bana 2 gün dayanıyor

ben bunu kullanıyorum daha hiç takılmadı

Please register to see this content.
yarın bunu da kurup deneyeceğim

peki bunu kurdum dielim beenmedim tekrar v51 yada v40 yuklemek ıstıorum yane suandakı haline dondurmek ıstıorum onu nasıl yapıcam bıde ona yardımcı olsan ?

JAF ile v40 sürümüne geri dönmeye çalışırsan telefona yazık edersin. Downgrade dediğimiz bu işlemi telefoncular yapabilmektedir ;)

5800 için C6 yazılımı dediğimiz şey, Nokia C6 telefonunun yazılımının 5800'a uyarlanmış halidir. Hız ve görsel açıdan oldukça performanslı olup, telefona pek çok yeni özellik getirmektedir. Widget destekli ev ekranı, kaydırmalı tuş kilidi bunlardan yalnızca birkaçı ;)

JAF ile v40 sürümüne geri dönmeye çalışırsan telefona yazık edersin. Downgrade dediğimiz bu işlemi telefoncular yapabilmektedir  ;)

5800 için C6 yazılımı dediğimiz şey, Nokia C6 telefonunun yazılımının 5800'a uyarlanmış halidir. Hız ve görsel açıdan oldukça performanslı olup, telefona pek çok yeni özellik getirmektedir. Widget destekli ev ekranı, kaydırmalı tuş kilidi bunlardan yalnızca birkaçı  ;)

yane sizde c6 yı tavsiye ediyorsunuz fakat ben tek sorun msj yazarken kasması yane ve sureklı msj yazan biriyim ben c6 da şarj olayı nasıl olucak ?

İlk olarak söyleyeyim PANDORA isimli bir CFW yaptım. İleriki zamanlarda forumda paylaşabilirim. Şu anda başka bir forumda paylaşıma açık durumda.

C6 yazılımında kasma ve benzeri şeyler kesinlikle yok. Samimi olarak söylüyorum. Bu forumda konu açmıştım bir inceleyiverin ;)

İlk olarak söyleyeyim PANDORA isimli bir CFW yaptım. İleriki zamanlarda forumda paylaşabilirim. Şu anda başka bir forumda paylaşıma açık durumda. 

C6 yazılımında kasma ve benzeri şeyler kesinlikle yok. Samimi olarak söylüyorum. Bu forumda konu açmıştım bir inceleyiverin  ;)

özelden link olarak verebilirmisin ?

telefona bir şey olursa en kötü ihtimal orijinal yazılımını atarsın servise gönderirsin ben modifiye fw ile gönderdiğim halde garanti dışı kalmadı ve bana şöyle bir uarı yapmışlardı lürfen orijinal nokia yazılı kullanın yani hemen öyle garanti dışı kalmıyor

tlny sen Aang67 mısın yoksa

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...