Jump to content

Kablosuz Modem Ve Format

taytanıx

Recommended Posts

arkadaşlar yeni aldığım kablosuz modemimi kurdum ve oldukça şifrelemesi falan baya zor oldu ama başardım.ben bilgisayarıma format attığımda tekrar bu işlemleri yapmam gerekiyormu yoksa sadece driveri kurmam yeterli.mesela format attığım taktirde şifreleme falan gidermi yoksa sadece driveri yüklesem olurmu?

modemi resetlersen, tekrar şifrelemen gerekiyor

formatı attığın zaman işletim sistemin xp yse, driverini yüklemen gerekir..Driverini yükledikten sonra modem ayarları nasılsa, öle kullanabilirsin

formatı attığın zaman işltim sistemin win 7'yse otomatik driverini tanır ve direk formatı atar atmaz kullanabilirsin

yapılan bütün işlemler modem arayüzünde yapılır ve modemin belleğine kaydedilir, bu işlemlerin işletim sistemiyle alakası yoktur. istediğiniz kadar format atabilir, eski yedeğinizi yükleyebilirsiniz. tek bilmeniz gereken şey kablosuz ağın şifresini unutmamak.

arkadaşım orjınalinde ne varsa onu kullan sistemin daha hızlı çalışır bende hp530 laptop var vista ve leopard 10.5.8 ile kullanıyorum daul boot yani.bilgisayarı formattan modemin etkilenmez merak etme sadece modemin şifre istediğinde eski kablosuz şifreni gir sorun yaşamadan kullanırsın selam

bak kardes eer usb wirelese alcısı kullanıosan xp kuracaksan driverini kurman gerekir.Dier işletim sistemlerinde ise bazen tanımıo tanımazsa eer kurman gerekir driverini.sonra eminim modemin ayrı yerdedir saten o yusden modem ayarlarına gerek yok sadece usb alıcının driverini yukle yeniden baslat ve şifreni girmen yeterli

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...